Param Güvende'den alınan ürünün farklı teslim birimine kargolanması

Bulut1111

Hectopat
Daha fazla  
Sahibindenden bir ürün aldımm kendi adresimi yazdım her şeyi doğru yazdığımdan eminin daha önce de bu adres ile birkaç ürün aldım satıcı aldığım ürünü İzmir Buca'dan kargoladı. Yurt için kargo uygulamasına kargolanınca gözüktü ama orada teslim birimi İstanbul Bayrampaşa mega Center yazıyor ama ben İstanbul Ümraniye'de oturuyorum. Neden teslim birimi orası? Tam olarak bunu sormam için hangi numarayı aramam gerekiyor yurt için kargonun?

Oradan tekrar teslimata çıkabilir mi? Yurtiçi kargo müşteri hizmetlerini arayıp operatöre sorabilirsin. Ben de Param Güvende ile ürün sattığımda alıcıların adresini bilmem çünkü kodu veriyorsun onlar otomatik gönderiyorlar. Mega Center nere Ümraniye nere alakasız bayağı.

Zaten tüm şubeler kapalı. Müşteri hizmetlerinden başka arayabileceğin yer sanırım yok.
Kargo kodunu sorgulattığında teslimat adresi sansürlü bir şekilde yazar. Orda yazan adres farklı mı? Eğer değilse onların sorunu.

Oradan tekrar teslimata çıkabilir mi? Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerini arayıp operatöre sorabilirsin. Ben de Param Güvende ile ürün sattığımda alıcıların adresini bilmem çünkü kodu veriyorsun onlar otomatik gönderiyorlar. Mega Center nere Ümraniye nere alakasız bayağı.

Hocam teslim edilecek adres doğru satıcı kargolarken ve kargoladıktan sonra fotoğraf gönderdi yapıştırılan etiketteki adres doğru fakat megacentere neden gidiyor onu anlayamadım.

Hocam teslim edilecek adres doğru satıcı kargolarken ve kargoladıktan sonra fotoğraf gönderdi yapıştırılan etiketteki adres doğru fakat megacentere neden gidiyor onu anlayamadım.

Belki araya bayram tatili gireceği için orada bekleteceklerdir. Etiketteki adres senin adresinse Bayrampaşa'da kalmayacaktır.

Aynısı bana da olmuştu Yurtiçi Kargo'da. Kargo Bayrampaşa biriminde bekler çünkü Bayrampaşa'da öyle bir adres bulamayacaklar, Bayrampaşa birimine ulaşmalısınız (sabah 9 gibi ulaşmaya çalış) veya kargonuzun durumuna bağlı merkez ile görüşebilirsin sitelerinde tüm birimlerin numaraları var ilçe ilçe. Ben direkt merkez ile görüştüğümde kargo hangi birimdeyse veya hangi birime gidiyorsa o birimi arayıp rica etmemi söylemişti onlarda insiyatife bağlı geri gönderiyorlar eğer inisiyatif kullanmazlarsa sen gidip alıyorsun. Bende Osmangazi'den Orhangazi'ye gönderecekleri için inisiyatif kullandılar ve gönderdiler. Büyük ihtimal senin kargonda da inisiyatif kullanırlar.

Aynısı bana da olmuştu Yurtiçi Kargo'da. Kargo Bayrampaşa biriminde bekler çünkü Bayrampaşa'da öyle bir adres bulamayacaklar, Bayrampaşa birimine ulaşmalısınız (sabah 9 gibi ulaşmaya çalış) veya kargonuzun durumuna bağlı merkez ile görüşebilirsin sitelerinde tüm birimlerin numaraları var ilçe ilçe. Ben direkt merkez ile görüştüğümde kargo hangi birimdeyse veya hangi birime gidiyorsa o birimi arayıp rica etmemi söylemişti onlarda insiyatife bağlı geri gönderiyorlar eğer inisiyatif kullanmazlarsa sen gidip alıyorsun. Bende Osmangazi'den Orhangazi'ye gönderecekleri için inisiyatif kullandılar ve gönderdiler. Büyük ihtimal senin kargonda da inisiyatif kullanırlar.

Ne yapmam lazım şimdi benim daha yeni kargoladı İstanbul Bayrampaşa megacenter şubesine gelir mi bilmiyorum bayram olduğu için çalışmıyor olabilirler.

Ne yapmam lazım şimdi benim daha yeni kargoladı İstanbul Bayrampaşa megacenter şubesine gelir mi bilmiyorum bayram olduğu için çalışmıyor olabilirler.
Sanırım yarım gün çalışıyorlar bayram günü.
Yurtiçi Kargo burada solt altta direkt numaraları var ara durumu anlat. Yardımcı olucaklar.

Uygulamada kontrol sende diye bir şey var oradan istediğim adrese diye bir şey var oradan kendi adresimi tekrardan yazayim mi?

Geri
Yukarı