Paranoyak olduğunuz bir konu var mı?

Böceklere asla yaklaşamam. Evde hamam böceği varsa imkansız birisi bana onu öldürtemez. Hemen her tarafım kaşınır ve huylanırım.

Elektronik cihazlarımı satamıyorum birisi benım lehime kullanır diye düşünüp bir de extra olarak evin kapısı 3 katı 3 kere çıkıp kontrol ederim baktım olmuyor fotografını çekerim her gün.

Benim için her yabancı şüphelidir. Neden benle iletişim kuruyor, beni mi takip ediyor diye düşünürüm dışarda. Dışardaki tutumumun sanal ortamlardaki hali yüksek anonimliğe geliyor. İnternetteki tek fotoğrafım e okul fotoğrafımdır, gerçek ismimi gerekmedikçe kullanmam. 2 - 3 yıllık oyundan arkadaşlar bile bilmez yüzümü.

İzlediğim film ve dizi türlerinin deformasyonu diyebilirim :|

Bilgisayar eşyalarım konusunda çok takıntılı paranoyak bir insanım bilgisayarıma el sürdürtmem çocuğum gibi bakarım tek toz kabul etmem kırık kabul etmem çizik kabul etmem bunlar için aylarca uğraştığımı bilirim kısacası tek paranoyak olduğum konu telefonum ve bilgisayarım diğer eşyaları pek takan biri değilim.

Görüyorum ve arttırıyorum. Bilgisayarımın başına pijamasız geçmem ve geçmeden önce de duş alırım. Öyle bir titizlik manyağıyım işte.

Geri
Yukarı