Parasının Karşılığını En İyi Veren Kulaklık

Jude2World

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, 1000 kere soruldu farkındayım fakat öğrenciyim vereceğim para benim için çok değerli. Aslına bakarsanız gönlümde Arctis 5 2019 Edition var fakat nereye baksam Cloud II daha iyi deniyor. Sadece Arctis 5 ile olan karşılaştırmalarda değil neredeyse bütün kulaklıklarla olan karşılaştırmalarda Cloud II öneriliyor ama ben çıkış yılının baya bi' eski olmasından dolayı biraz şüpheliyim.

Bana vereceğim paranın ses olarak karşılığını en iyi verecek kulaklığı önerir misiniz? Bütçe olarak 2 gün sonra KYK yatıyor maksimum 940 lira verebilirim :LOL:

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Arctis 5 veya 7 almayı planlıyordum. Ama Ankara'da kapalı kutu olarak bulamadım. Hepsi teşhir ürünü olduğundan dolayı Cloud II aldım. Oldukça memnunum. Beni tek rahatsız eden şeyi mikrofonu. O da kalitesiz olmasından değil. İçeri-girip çıkabilecek şekilde olsa daha iyi olurdu. Bazen nereye koyduğumu unutuyorum o yüzden. Yoksa oldukça kaliteli bir kulaklık. Ama Technopat'ın YouTube kanalında incelemeleri var iki kulaklık içinde.

Cooler Master MH750'yi de değerlendirebilirsiniz. Cloud'lar artık alınmaz bence. Arctis 5 2019 hakkında, bir fikrim yok deneyim etmedim. Ancak diğerlerinden pek birfarklı değildir. Arctis serisi biraz küçük diyorlardı.

3 farklı kullanıcı 3 farklı kulaklık önerisi. Hepinize çok teşekkür ediyorum olayda bu muhtemelen herkes farklı bir kulaklık önerdiği için çok fazla kafa karışıklığı oluyor. Bu kulaklıkların hepsi üst segment olduğundan çok benzer ses kaliteleri var sanırım ve pek bir karşılaştırma yapmak mümkün değil. Birini inceliyorum gayet iyi diğerine bakıyorum oda çok iyi bakalım nasıl çıkacağız işin içinden.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı