Parasız Erkek (Temsilî)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
Burada @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE adlı üyeden bahsediyorum. Onunla ilgili mizah içeriği hazırladım. Yapay zekadan da destek alarak ortaya güzel bir yazı çıktı. Umarım kendisi beğenir. :)
Parasız Erkek, özellikle son zamanlarda Mucosoft'un internet içeriklerini takip etmeye başladı. Özellikle şikayet başlıklarına yoğunlaştı. Her an tetikte bekleyen kullanıcının amacı, Mucosoft'un o olay ile ilgili bir şikayetini yakalamaktı.
Kendisi, Mucosoft'un başlıklarını okusa da her içeriğe yorum yapmıyordu. Mucosoft, Parasız Erkek tarafından takip edildiğini biliyordu.
Parasız Erkek, Mucosoft'un şikayet başlıklarını takip ederken büyük ihtimalle gerekli içeriğe yorum yapmak için pusuda şöyle bekliyor:

1692426304053.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE adlı üyeden bahsediyorum. Onunla ilgili mizah içeriği hazırladım. Yapay zekadan da destek alarak ortaya güzel bir yazı çıktı. Umarım kendisi beğenir. :)
Parasız erkek, özellikle son zamanlarda Mucosoft'un internet içeriklerini takip etmeye başladı. Özellikle şikayet başlıklarına yoğunlaştı. Her an tetikte bekleyen kullanıcının amacı, Mucosoft'un o olay ile ilgili bir şikayetini yakalamaktı.
Kendisi, Mucosoft'un başlıklarını okusa da her içeriğe yorum yapmıyordu. Mucosoft, parasız erkek tarafından takip edildiğini biliyordu.
Parasız erkek, Mucosoft'un şikayet başlıklarını takip ederken büyük ihtimalle gerekli içeriğe yorum yapmak için pusuda şöyle bekliyor:

Eki Görüntüle 1908553

Benden bahseder misin bir dahakine? :D

Normalde cevap vermeyecektim de benim için uğraşıp o kadar konu açmışsın, cevap vermezsem olmaz.

Ciddi psikolojik sorunların var, tedavi olman gerekiyor. Kendi kafandan PARASIZ ERKEK beni takip ediyor senaryoları yazmışsın. Bu senaryoyu yazmak için kaç dakika düşündün? Bu yazdıkların normal bir insanın yazabileceği şeyler değil. Forumdaki birçok kategoriyi takip ediyorum ve açılan konulara da yorum yazıyorum. Sana özel olay değil. Foruma bir gün boyunca girmezsem ortalama bin civarında bildirim birikiyor ve cevap verebildiklerime veriyorum, cevap veremediklerime de vermiyorum. Günlük bin konu cevaplayamam, yapacak bir şey yok.

Her içeriğine yorum yapmak zorunda değilim. Bazı konuların o kadar saçma ve anlamsız oluyor ki ne cevap vereceğini bilemiyorum, senin seviyene düşemediğim için doğal olarak cevap vermeden geçiyorum. Bunda tuhaf bir durum yok. Herkes her içeriğe yorum yapmak zorunda değil. İlgimi çekerse yorum yaparım, çekmezse de yorum yapmam. Buna hiç kimse karışamaz, hiç kimsenin karışmaya da hakkı yok.

Oturup da kimseyi aaa şu içeriği paylaşmış, hemen kötüleyeyim diye takip etmiyorum ki onu da nasıl yazdıysan kendi kafandan iyi uydurmuşsun :D İlgi eksikliğin olabilir, normal karşılarım. Türkiye gibi bir ülkede yaşıyoruz ve hiç kimse birbirine ilgi göstermediği için doğal olarak ilgi eksiklikleri oluşabiliyor fakat saçma sapan konular açıp ilgi çekmektense millete yardımcı, faydalı ol ki böyle dikkat çek, ilgi al. Bu şekilde ilgi alamazsın, haberin olsun. Daha da cevap vermeyeceğim, kafandan öyle bir senaryo yazmışsın ki bunu okuyan da seni bir şey zannedecek. Yazık, konuyla alakalı yorumum bu kadar. Beni eleştirebilirsiniz, eleştiremezsiniz demiyorum da böyle saçma sapan şeylerle eleştirmeyin. Az mantıklı eleştirin ve ona göre davranın.

@EVANESCENCE konunun onaylanmasından ziyade arkadaşın bu hâlde olmasına üzüldüm. Demek ki çevresinde ilgi göstermiyorlar ki forumda hiç tanımadığı bir adama sallayarak ilgi almaya çalışıyor. Yazık, ne diyebilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı