Parayı Harcayan Anneye Ne Söylenebilir?

• Konuyu başlatan hxle
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 878
Senin paranı niye harcıyorlar? İşin garip yanı o annenle bu durumu konuş ama çok sinirli bir şekilde cevap verme ters tepebilir. Belki parası yoktu ihtiyacı vardı belli olmaz.

Şöyle para bakımından zengin bir aileyiz parasıda var biliyorum ben annemden kaşık bile isteyemiyorum çok sert davranıyor bana kardeşlerime ama çiçeğim, canım vb anlarsınız zaten.

Babanla tatlı dille otur konuş. Sonra köşene çekil. Onlara bir ayna gibi davran, belki bir şeyleri fark ederler.

Babamda annemden sıkılmış durumda. Annem bağırdığında balkona çıkıp sigarasını yakıyor ve kelime etmiyor.

Burada benim annem öyle böyle yapıyor diyeceğinize bence annenizin karşısına geçip ne için böyle bir şey yaptığını, bir hata yaptıysanız da kendinizi affettirmenizi öneririm. İnsanlar konuşa konuşa anlaşır.

Burada benim annem öyle böyle yapıyor diyeceğinize bence annenizin karşısına geçip ne için böyle bir şey yaptığını, bir hata yaptıysanız da kendinizi affettirmenizi öneririm. İnsanlar konuşa konuşa anlaşır.

Ailesiyle özel bir durumu olabilir. Velilerin ne yapacağı belli olmaz şundan yaptım demezler direkt yaparlar.Şahsen bu durumun farklı olduğunu düşünüyorum.

İnanki kaç kere denedim bunu hemen gözlerini fal taşı gibi açıp ya sağa sola gidiyor ya da bağırıyor. Demek ki buraya konu açmamın sebebi var.

İnanki kaç kere denedim bunu hemen gözlerini fal taşı gibi açıp ya sağa sola gidiyor ya da bağırıyor. Demek ki buraya konu açmamın sebebi var.
Hocam buradan okuduklarımla hayatını çok iyi anladım. Bence annenle ne kadarda iyi olmaya çalışsan o doğal samimiyeti yakalayamazsın. Git hayatının aşkını bul veya ne bileyim kafanı dağıtmak için kızlarla konuş. Başka bir şey gelmiyor aklıma.

Hocam buradan okuduklarımla hayatını çok iyi anladım. Bence annenle ne kadar da iyi olmaya çalışsan o doğal samimiyeti yakalayamazsın. Git hayatının aşkını bul veya ne bileyim kafanı dağıtmak için kızlarla konuş. Başka bir şey gelmiyor aklıma.

Hocam kız istemiyorum. Kendi başımın çaresine zor bakıyorum bir arkadaşım var sağ olsun can dostumdur onunla bisiklet süreriz öyle hızlı giderken eğleniriz kafam dağılıyor ama eve gelince yine aynı. Bilgisayarımı yaptırsamda kurtulsam keşke.

Bunu şimdi söylüyorum ama bir yandan moralim yükseldi artık annemler yok sonunda babamla baş başa kalacakmışım. Babam annemlere ayrı ev tuttu. Konuya mesaj atanlar için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı