Parayı veren hileyi açar

Elekrono

Hectopat
Yer
System32
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Günümüz online oyun dünyasının eksiği. Parayı veren hileyi açar. Hele baba paralar verenler iyice açar. Hele bir de veled kesimin yüksek oranda ürediği online ortamlarda iseniz, hileden geçilmez.

LOL gibi ücretsiz bir oyunda nasıl hiç hile yok çok şaşırıyorum. Eskiden vardı tabi ama diğer oyun firmalarına göre çok daha hızlı bir şekilde çözüyorlar, keşke her firma Riot Games gibi olsa.

LOL gibi ücretsiz bir oyunda nasıl hiç hile yok çok şaşırıyorum. Eskiden vardı tabi ama diğer oyun firmalarına göre çok daha hızlı bir şekilde çözüyorlar, keşke her firma Riot Games gibi olsa.
Şahsen ben bu güne kadar sadece 2 kere lol oynanılırken gördüm arkadan yoğun veled sesleri geliyordu kulaklarım kanadı ve yaralı bir şekilde mekanı terk ettim :(
CS:GO'yu bırakmamdaki ana sebeplerden biri :)
Maalesef veledler her yerde. Daha geçen gün bir oyun oynarken ismi "HACKER BER..." olan birisi dövüşü ona salmazsam beni "heçkleyeceğini" , daha sonra anakartımı yakacağını ve adıma milyonlarla lira borçlanacağını söyledi. Ekran görüntüsünü burada paylaşıp altına "QWEQWEQWEQW" yazacaktım ama vazgeçtim şimdi mahkemeye gider filan yani Allah korusun.

Wolfteam popüler iken, çocuklar daha oyunu basmamış iken, yani güzel bir oyun iken vardı hileler. Aylık ücretli :)

Hileyi yapan, satan JoyGame'nin ta kendisi. WT'ye güncelleme geliyor, 2 gün sonra hileye de güncelleme geliyor, aynen devam :)

Şahsen ben bu güne kadar sadece 2 kere lol oynanılırken gördüm arkadan yoğun veled sesleri geliyordu kulaklarım kanadı ve yaralı bir şekilde mekanı terk ettim :(
Ben oyunun kitlesi hakkına bir şey demedim zaten, Riot Games'in hileleri bu kadar kısa sürede çözmesi hakkında bahsettim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı