Parça Parça Alınan PC Parçaları İadesi

sinankytrn

Hectopat
Daha fazla  
4 tane ayrı ayrı siteden topladığım PC'mi bilinmeyen sebebten veya hangi parçadan yaptığını çözemediğim ara ara ekrana görüntü vermemesi sebebi ile alayını iade etmek istiyorum. 14 gün cayma hakkı var biliyorum. Ama doğal olarak çoğunun kutusunu açtık kullandık. Bu durumda ne yapmam gerek?

Bir şey olmaz. 14 gün içinde açıp kullansan bile iade hakkin var. PC parçası olduğu için sorun olmaz.

Iade etmek istediğin şey ağda olsaydı, almazlardı :)
teşekkür ederim yarın pc yi toplattığım gibi parçalattırayım :D sonra tek tek iade. teşekkürler
Vatandan aldıysanız geçmiş olsun. Bi bardak soğuk su için.... Kutusu açılan hiçbir parçayı iade almıyorlar.
hepsiburada incehesap yukko teknobiyotik bunlardan aldım :)

Doğrudan iade etmek yerine sorunlu parçayı bulup onu değiştirmek sizce de daha mantıklı olmaz mıydı?
tabi ki de daha mantıklı 2 gündür stresten başım ağrıdı.cihaz gerçekten sorunsuz fakat her Pc yi her 10 açışımdan en az 3ünde ekrana görüntü gelmiyor.ben psu kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama işin içinden çıkamadık.

Aynı sorunu bende yaşadım, bileşenleriniz neler?
i7 8700 16gb ram gtx 1060 6gb 600w psu +80 plus b360m pro vd ssd hdd
Aynı sorunu bende yaşadım, bileşenleriniz neler?
varmı bilginiz ?
arkadaşlar bütün parçaları 14 günlük cayma hakkımı kullanıyorum diye geri gönderdim.incehesap biraz açıldımı vs gibi şeyler söyledi ihtarname çekicem dedim fikirleri değişti çektimde zaten. ihtarname çok etkili bu konularda bilginiz olsun.

Son düzenleme:
Kullandığım model ile alakalıydı sorun, 2700X ve X470 Gaming Pro Carbon ile DP ile görüntü geliyor restart atınca gelmiyordu. Aynı model başka anakart ile aynı sorunu yaşadım, X370 aynı model ile aynı sorumu yaşadım vs.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı