Parçalar birbirine uyumlu mu?

Keahi

Decapat
Daha fazla  

https://www.hepsiburada.com/sapphir...g-p-HBCV00001D512U?url_src=and-product-detail

PSU'dan anlamıyorum bunu öylesine seçtim başka önerebilirsiniz.

PSU'nun C4'den farkı yok. Değiştirin hocam o PSU olmaz. Bende pek anlamıyorum ama alttaki linkteki PSU'nun daha iyi olduğuna eminim. Bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır.

PSU'nun C4'den farkı yok. Değiştirin hocam o PSU olmaz. Bende pek anlamıyorum ama alttaki linkteki PSU'nun daha iyi olduğuna eminim. Bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Eminsiniz değil mi hocam bu da C4 olmasın şimdi 😅

Akakçe'de en popüler ikinci PSU. Olmazsa ismini Technopat Sosyal'de aratarak attığım PSU ile ilgili daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz. Ya da aynı fiyata daha iyisini bulabilirsiniz kampanya gibi etkinliklerle. Araştırarak almanızı öneririm.

PSU'dan pek anlamadığım için araştırmayacağım. Attığınızı almayı düşünüyorum. Teşekkürler :)

Şimdi o PSU'a hangi ekran kartını bağlayacağın asıl önemli olan.
Sen GT1030 takarsan her türlü besler ama gidip de 3090 Ti takarsan sigortası patlar.
2-3 yıldır bu forumdayım her zaman böyle PSU'a bomba yok C4 diye ciringe ciringe şaka komik şekilde eleştiri yapan devre kartından zerre anlamayan insanlar var.
Böyle insanlar yüzünden hiç keyif alamıyorum bu forumdan.
Sen hangi PSU'u alırsan al eğer ki haddinden fazla güç çekmeye kalkarsan sadece sigortası patlar geri bir sigorta alıp yerine lehimlersin ve kullanmaya devam edebilirsin PSU'u.

Şimdi o PSU'a hangi ekran kartını bağlayacağın asıl önemli olan.
Sen GT1030 takarsan her türlü besler ama gidip de 3090 Ti takarsan sigortası patlar.
2-3 yıldır bu forumdayım her zaman böyle PSU'a bomba yok C4 diye ciringe ciringe şaka komik şekilde eleştiri yapan devre kartından zerre anlamayan insanlar var.
Böyle insanlar yüzünden hiç keyif alamıyorum bu forumdan.
Sen hangi PSU'u alırsan al eğer ki haddinden fazla güç çekmeye kalkarsan sadece sigortası patlar geri bir sigorta alıp yerine lehimlersin ve kullanmaya devam edebilirsin PSU'u.
Senin zevk alıp almaman kimseyi ilgilindirmiyor. Ben şakamı yapıp konuyla ilgili fikrimi söyledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı