Parfüm hangi sitelerden alınır?

Önerdiğinizi deneyeceğim. Bdc parfum alınır mı? Bugün edt ve EDP muadilini deneyebildim fakat direkt parfumün muadilini deneyemedim. Edt ile EDP muadili arasında çok bir koku farkı yoktu sadece Edt'nin açılışı daha yoğundu o da alkol fazlalığından ve esans azındandır diye düşünüyorum. EDP tahmini ne kadar üzerimde kalır? Parfum tahmini ne kadar üzerimde kalır? Aradaki farka değer mi sizce?

Bu arada dediğiniz siteye kayıt olmaya çalıştım fakat onay beklemedeyim.

Boyner'den sipcebomb Extreme almayı düşünüyorum, sahte veya tester gelmez değil mi?

Peki ya boyner?

Yakınımda boyner var fakat orada satılmıyor. Sipariş istesem bile 2300 küsur liraya denk geliyor. Bu yüzden mecbur internetten alacağım. İnternette ucuza alıp mağazadan da teslim alabilirim ama bu benim işime yarar mı? Orada çalışanlarla beraber açsam ve sorun olsa iade vs kabul olur mu acaba?
EDP ve Parfum'un kalıcılığı hemen hemen aynı olur, tenden tene değişmekle birlikte 6-8 saat civarı kalır genelde. Aralarında küçük farklar var koku olarak. Parfum versiyonu biraz daha olgun. Çok fiyat farkı varsa değmez bence.

Yok direkt Boyner satıyorsa sahte gelmez. Extreme seçmekle iyi yapmışsınız çünkü düz Spicebomb da reformüle oldu. O eski halinden eser yok. Spicebomb'da açık parfümlere de yönelebilirsiniz, bazı markalar yakın yapıyor (örn. Tutaste). Yalnız BDC'yle alakası olmayan bir parfüm, tarçınlı baharatlı bir kış parfümü. BDC ise 4 mevsim kullanılabilir.

EDP ve Parfum'un kalıcılığı hemen hemen aynı olur, tenden tene değişmekle birlikte 6-8 saat civarı kalır genelde. Aralarında küçük farklar var koku olarak. Parfum versiyonu biraz daha olgun. Çok fiyat farkı varsa değmez bence.

Yok direkt boyner satıyorsa sahte gelmez. Extreme seçmekle iyi yapmışsınız çünkü düz spicebomb da reformüle oldu. O eski halinden eser yok. Spicebomb'da açık parfümlere de yönelebilirsiniz, bazı markalar yakın yapıyor (örneğin. Tutaste). Yalnız Bdc'yle alakası olmayan bir parfüm, tarçınlı baharatlı bir kış parfümü. Bdc ise 4 mevsim kullanılabilir.

Boyner üzerinden spicebomb exteme aldım ve hiçbir sorunla karşılaşmadım. Büyük bir kutuda koruması ile beraber geldi. Almadan önce de sahte olduğunu nereden anlarım tarzı videolar izlemiştim ve ürünle bir sorun yaşamadım. Kalıcılığı 5 6 saat civarı olduğunu söyleyebilirim hatta belki daha bile fazla.

Hangi parfümlerin reformüle olduğunu nereden öğrenebilirim? İnternette araştırıyorum fakat bir bilgiye ulaşamadım. Yabancı Reddit sayfalarında bakmam lazım sanırım.

Boyner üzerinden spicebomb exteme aldım ve hiçbir sorunla karşılaşmadım. Büyük bir kutuda koruması ile beraber geldi. Almadan önce de sahte olduğunu nereden anlarım tarzı videolar izlemiştim ve ürünle bir sorun yaşamadım. Kalıcılığı 5 6 saat civarı olduğunu söyleyebilirim hatta belki daha bile fazla.

Hangi parfümlerin reformüle olduğunu nereden öğrenebilirim? İnternette araştırıyorum fakat bir bilgiye ulaşamadım. Yabancı Reddit sayfalarında bakmam lazım sanırım.
Hayırlı olsun :)

Reformüle haberlerini Reddit'ten, Fragrantica'daki yorumlardan, Türk parfüm forumlarından (kokuyorum.net) ve Facebook parfüm gruplarından edinebilirsiniz.

Bana gelen ürün 07-2022 üretimi. Kokusu gayet güzel, kalıcılık 6 7 saati buluyor fakat yayılımı çok iyi diyemem. 5-6 fıs ile belki yayılımı da yeterli seviyeye çıkar.

Hayırlı olsun :)

Reformüle haberlerini Reddit'ten, fragrantica'daki yorumlardan, Türk parfüm forumlarından (kokuyorum.net) ve Facebook parfüm gruplarından edinebilirsiniz.

Teşekkür ederim.

Reddit'te baktığımda herkes farklı bir şey diyor. En sonunda bdc edt EDP ve parfüm'ü denemek için mağazalara gideceğim artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı