Parfum alınır mı?

KeremCo

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Çiçeksepeti kendisi satıyor sanırım. Öyleyse alınabilir sahte ürün satmazlar. Başka satıcılardan alırken dikkat edin zira %90'ı çakma. Sephora, Boyner gibi yerlere de bakmanızı öneririm.

Bir öğrenci olarak paranızı bir parfüme bu kadar harcamamanız gerektiğini düşünüyorum. Bargellodan aldığım ve kokusu çok sevilen parfümlerim var, çok çok daha ucuza bulabilirsiniz. Konuya gelirsek, satıcı Çiçeksepeti olduğu için yüksek ihtimal sahte değildir.

Not: Arkadaşlar Bargello önermiyorum, tavsiye verdim.

Son düzenleme:
Bir öğrenci olarak paranızı bir parfüme bu kadar harcamamanız gerektiğini düşünüyorum. Bargellodan aldığım ve kokusu çok sevilen parfümlerim var, çok çok daha ucuza bulabilirsiniz.
İmitasyon ürün almaktansa hiç almamak daha iyi. Alırken iyi hoş ama koku üzerinde kalmıyor.
Ve evet bargelo aldım.

Kişisel zevktir almana bir şey diyemem ama bence parfüm yerine deodorant, koltukaltı bakım ürünleri daha iyi.

İmitasyon ürün almaktansa hiç almamak daha iyi. Alırken iyi hoş ama koku üzerinde kalmıyor.
Ve evet bargelo aldım.

Kişisel zevktir almana bir şey diyemem ama bence parfüm yerine deodorant, koltukaltı bakım ürünleri daha iyi.
Tabii kişisel zevk dediğiniz gibi. Malum, günümüzde öğrenci olarak geçinmek zor. Benim de bir öğrenci olarak tavsiyemdi konu sahibi arkadaşa. Art niyetle yazmadım yani.

Tabii kişisel zevk dediğiniz gibi. Malum, günümüzde öğrenci olarak geçinmek zor. Benim de bir öğrenci olarak tavsiyemdi konu sahibi arkadaşa. Art niyetle yazmadım yani.

Sanırım ben de yanlış anlaşıldım. Art niyetli olarak yazmadım. Edindiğim tecrübelerden fikir belirtmek istedim. Yanlış anlaşılma için üzgünüm.
Dediğim gibi öğrenci olarak kişisel bakım için bence deodorant ve koltukaltı fazlasıyla yeterli. Merak ederseniz Slazenger Gold'u bir süredir kullanıyorum. Kokusu gayet hoş, marketlerde mevcut. Koltukaltı olarak old spice ürünleri bir süredir revaçta. Fiyatına göre güzel ürünler.

Bir öğrenci olarak paranızı bir parfüme bu kadar harcamamanız gerektiğini düşünüyorum. Bargellodan aldığım ve kokusu çok sevilen parfümlerim var, çok çok daha ucuza bulabilirsiniz. Konuya gelirsek, satıcı Çiçeksepeti olduğu için yüksek ihtimal sahte değildir.

Not: Arkadaşlar bargello önermiyorum, tavsiye verdim.

Çok haklısınız fakat alacağım ürünü uzun bir süre boyunca kullanacağım ve çok uzun bir süredir koleksiyonumda olmasını istediğim bir parça (parfüm koleksiyonu yapıyorum bir yandan)

Belki ailesi alacaktır. Ben de hiç versace alan bir "öğrenci" görmedim. Bu premium öğrenci olsa gerek.

Herhangi bir koku ürününü internetten almanızı önermiyorum. Zaten çoğu sitede çeşitli satıcı sistemi olduğu için çakma çıkması kuvvetle muhtemel. Bir Rossman'a uğramak en iyisi.

Belki ailesi alacaktır. Ben de hiç versace alan bir "öğrenci" görmedim. Bu premium öğrenci olsa gerek.

Herhangi bir koku ürününü internetten almanızı önermiyorum. Zaten çoğu sitede çeşitli satıcı sistemi olduğu için çakma çıkması kuvvetle muhtemel. Bir Rossman'a uğramak en iyisi.

Aldım bile :( sahte ürün değildir değil mi daha bugün sahtesini iade ettim. 1700 liraya almıştım. Gerçekten piyasada orijinalini bulmak çok zor sizce sahte midir?

Geri
Yukarı