Paribu güvenilir mi?

Coin fiyatlarında ciddi değişiklik olduğu zaman uygulamada sorun oluyormuş galiba. Hesap doğrulaması paribu gibi olan başka borsalar varmıdır?
Güvenilir yerine basit bir borsa istiyorsunuz. Bence yanlış yapıyorsunuz. Binance fazla istediği için değil, Paribu az istediği için endişe etmeniz gerekir aslında.

Güvenilir yerine basit bir borsa istiyorsunuz. Bence yanlış yapıyorsunuz. Binance fazla istediği için değil, Paribu az istediği için endişe etmeniz gerekir aslında.
Haklısınız, aslında amacım şu şekilde. 18'e bu sene içerisinde gireceğim, şimdilik deneme amaçlı ailemden birisinin üstüne hesap açacaktım. Doğrulama adımlarında fotoğraf falan istediği için uğraşmak istemiyorum.

Haklısınız, aslında amacım şu şekilde. 18'e bu sene içerisinde gireceğim, şimdilik deneme amaçlı ailemden birisinin üstüne hesap açacaktım. Doğrulama adımlarında fotoğraf falan istediği için uğraşmak istemiyorum.
O zaman bence hiç uğraşmayın. İsterseniz ailenizden birisinin banka hesabından hisse alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken banka uygulamasından hisse senedi hesabı açmak. Ücretsiz ve hemen olan bir şey. En fazla 30 dakika sürer. Hisseyi daha çok öneririm benim profilimde bir insansanız. Coin piyasasıyla baya ilgilenmiştim ama artık güvenmiyorum çünkü her an bir şey olabilir. Coin piyasası çok garip. Bir gün 1 dolarken 1 gün sonra 10 dolar olabiliyor. Hisse ise daha yavaş ve doğru şekilde ilerliyor. Şirkete göre yani. Denemek için hisse hesabı da açabilirsiniz ama dediğim gibi hisse ağır, coin ise çok hızlı işler.

Geri
Yukarı