Paribu hesabına giriş yapılmıyor

Violet Damla

Femtopat
Daha fazla  
Benim 6-7 ay önce açtığım bir Paribu hesabım vardı. İlk önce giriş yapmayı denedim ve sadece ünlem verdi. Sonra şifremi unuttum kısmından şifremi başka bir şifre yaptım ve şifremi sorunsuz bir şekilde değiştirdim. Ama yine denediğimde aynı hatayı verdi. Amacım büyük bir işlem yapmak değil, başka bir sitede olan paramı Paribu aracılığıyla Papara hesabıma aktarmak. Bu sorun hakkında bilgisi olan var mıdır?

Benim 6-7 ay önce açtığım bir Paribu hesabım vardı. İlk önce giriş yapmayı denedim ve sadece ünlem verdi. Sonra şifremi unuttum kısmından şifremi başka bir şifre yaptım ve şifremi sorunsuz bir şekilde değiştirdim. Ama yine denediğimde aynı hatayı verdi. Amacım büyük bir işlem yapmak değil, başka bir sitede olan paramı Paribu aracılığıyla Papara hesabıma aktarmak. Bu sorun hakkında bilgisi olan var mıdır?

Paribu'ya bu aralar bende eski hesabıma giremiyorum. Türk borsalarına güvenmeyin. Önleminizi alın ve daha güvenli borsalara geçin. Destek ekibini arayınca açmıyorlar, Mail'den geri dönüş sağlamıyorlar, canlı destek cevap vermiyor. Klasik Türk işi işte, bir sürü kullanıcıya başta güven verir sonra hüpletir.(amacım Türk vatandaşlarını aşağılamak değil.)

Yeni konular

Geri
Yukarı