Paribu vs Binance

Binance dünya'da var olduğu için tabiki daha güvenilir ama Thodex'i örnek verip türk borsalarını da görmezden gelmemek gerek diye düşünüyorum. Paribu,Btckturk güvenli borsalardır. Thodex başka bir boyut. Normal bir borsa olmadığı belliydi. İnsanlara umut satan borsadan ne beklersinki

Yaşadığım sorundan dolayı, kimse sorun yaşamasın diye yazıyorum. Paribu kullanmayın. Binance TR var, BTC TURK var. Bunlar varken Paribu kullanmayın. Neden kullanmamalıyım diyorsanız müşteri hizmetlerine talep oluşturup aldığınız hizmetleri karşılaştırın. Neden kullanmamanız gerektiğini kendiniz de anlarsınız.

Binance büyük bir borsa olabilir ama sütten çıkma ak kaşık da değil. Binance son zamanlarda vadeli işlemlerde sürekli sorun çıkartmaya başladı.

Binance dışında alternatifler: Gate.io & FTX

Binance büyük bir borsa olabilir ama sütten çıkma ak kaşık da değil. Binance son zamanlarda vadeli işlemlerde sürekli sorun çıkartmaya başladı.

Binance dışında alternatifler: Gate.io & FTX
Öncelikle hiçbir borsa babamızın oğlu değil. Hepsinin de gözü cebimizde. FTX'i bilmiyorum ama Gate.io'da Türkçe destek bildiğim kadarıyla yok. Ha Paribu'ya yazıp destek talep etmişsin ha Türkçe desteği, Türk çalışanı olmayan borsaya. Bu işe yeni giren acemiliğini atana kadar en azından BTCTURK'den şaşmamalı. En iyi müşteri hizmetleri onlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı