Paribu'dan para gelmedi

ennesy

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, arkadaşım bana Paribu'dan para attı ancak hesabım onaylı olmadığından para gelmedi ve 18 yaş altındayım.
Hesabı silsem o para arkadaşıma geri döner mi, sizin bu durum için tavsiyeleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, arkadaşım bana Paribu'dan para attı ancak hesabım onaylı olmadığından para gelmedi ve 18 yaş altındayım.
Hesabı silsem o para arkadaşıma geri döner mi, sizin bu durum için tavsiyeleriniz nedir?

Yaşın yetmiyorken neden kripto borsasına giriyorsunuz ki ne bu zenginlik hayali.

Hesabı silerseniz o para yok olup gidebilir. Bu konu için Paribu'nun desteğine başvurabilirsiniz. Kripto para yollarken çok dikkatli olmak gerekiyor, yanlış bir rakam ya da harf o paranın geri dönülemez bir şekilde gitmesine neden olabilir.

Yaşın yetmiyorken neden kripto borsasına giriyorsunuz ki ne bu zenginlik hayali.
dostum kripto para borsasına girmek için açmadım arkadaşım için daha rahat oluyordu onun için paribuyla yaptık
IBAN ile mi gönderdi? Öyle ise farklı hesap olduğundan yatmaz.
evet
peki bana istek gelmediği halde bi zamandan sonra o paranın arkadaşıma dönmesi olası mı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı