Pario yatırım sayfası güvenilir mi?

enes52baki

Hectopat
Merhaba Facebook'da karşıma böyle bir sayfa çıktı herkese güzel yorum yapmış. Dekont falan atmışlar ama tabii numarada olabilir bunlar gercek mi arkadaşlar? Sormak istiyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-11-26-17-12-50-16_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg
    Screenshot_2022-11-26-17-12-50-16_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg
    85,7 KB · Görüntüleme: 946
Dolandiricidirlar. Sakin para yatırmayın. Arkadasim yatırdı. Surekli para istediler. Bir kuruşta alamadı.

Kesinlikle güvenli değil dolandırıcının önde gidenidirler...

Son düzenleme:
Merhaba Facebook'da karşıma böyle bir sayfa çıktı herkese güzel yorum yapmış. Dekont falan atmışlar ama tabii numarada olabilir bunlar gercek mi arkadaşlar? Sormak istiyorum.
İnanmayın. Bende gördüm reklami. Gönderici ve alıcı iban numaraları hep farklı çıktı. İsimler uyuşmuyor. Dolandırıcılar.

Kimse inanıpta para göndermesin faceboktaki hepsi fake hesap 3 bin tl mi dolandırdılar Allahın laneti bütün dolandırıcı pisliklerin üzerine olsun son paramı göndermiştim

Sakın güvenmeyin elinizdeki paradanda olursunuz

Bunlar çok büyük dolandırıcı arkadaşım 9000 tl yatırdı.hic
Dolandırıcı inanmayın kimseye facedekiler face hesaplar

Son düzenleme:
Dolandiric..bizim arkadaşları da kandırmışlar..

Hepsi sahte...bizim Arkadaşta gönderdi. Yok kdv yok hesap ışletim ücreti yok transfer parası.. vb sürekli bir şey çıkarıyorlar.. sonra ulaşamıyorsun...

Yeni konular

Geri
Yukarı