Paris Major Kapsüller hemen alınmalı mı?

Lokum Patron

Centipat
Daha fazla  
İndirim geldi ama bazı kişiler hemen satın alın ileride fiyat düzenlenmesi olur diyor, özellikle doların artmasından 7-8 lira olabilir diyorlar.
Çoğu hemen almayın 7 gün sonra falan Steam markette daha ucuza gelir diyorlar. Sizce hemen alınır mı?

Hemen alın. Pazarda fiyatı düşse düşse maksimum 25 kuruş düşer. Fiyat düzenlemesi gelirse en az 50 kuruşluk bir artış olur.

İndirim geldi ama bazı kişiler hemen satın alın ileride fiyat düzenlenmesi olur diyor, özellikle doların artmasından 7-8 lira olabilir diyorlar.
Çoğu hemen almayın 7 gün sonra falan Steam markette daha ucuza gelir diyorlar. Sizce hemen alınır mı?
Steam markette acil satanlar dışında ucuza gelmez. %13 komisyonla birlikte oyundan daha fazla ücrete alırsın. Eğer kur güncellemesi gelirse en az 6.50-7 TL civarlarına gelir. Eğer stok yapılacaksa kur güncellemesi gelmeden hemen alınmalı.

Dolar artmaya devam ederse ve oyun içi kur da güncellendiğinde fiyat artışı kapsüllerin indirimli haline de yansıyacaktır tabii ki. Şu an kapsüllerin indirimli temel fiyatı 0.25 USD. Hemen almak en mantıklısı.

Ben tüm param ile çekecektim fakat 550₺'lik bir alım yaptım geri kalan bakiye ile 10 gün sonra duruma göre alacağım.

Geri
Yukarı