CS:GO Antwerp major da hangi kapsüller alınmalı?

300-400 kapsül alacağım en çok hangisinden alayım sizce?

Kapsüller için ben de bekliyorum fakat bilet konusunda kararsızım. Pick'em ile uğraşasım yok. Stockholm 2021 meydan okuyanlar 28₺ gördü ve iyi kâr ettirdi.

28 TL'yi gördümü 4 TL iken satmıştım yazık bu sefer bekleteceğim.
Bir şey merak ediyorum bu kapsül fiyatları neye göre artıp azalıyor meydan okuyanlar 28 TL olmuşken şampiyonlar ve finalistler neden 5 TL olmuş? Buna göre en çok hangisi kar ettirir?

Son düzenleme:
28 TL'yi gördü mü 4 TL iken satmıştım yazık bu sefer bekleteceğim.
Bir şey merak ediyorum bu kapsül fiyatları neye göre artıp azalıyor meydan okuyanlar 28 TL olmuşken şampiyonlar ve finalistler neden 5 TL olmuş? Buna göre en çok hangisi kar ettirir?
Takım logoları ve oyuncu imzaları farkından dolayı fakat talep de önemli. Son zamanlarda turnuvaları takip edemediğim için piyasaya hakim değilim. Stockholm 2021 kapsüllerinde herkes efsaneleri al diyordu ama ben meydan okuyanlara yatırım yapmıştım ve bayağı kârlı oldu.

Takım logoları ve oyuncu imzaları farkından dolayı fakat talep de önemli. Son zamanlarda turnuvaları takip edemediğim için piyasaya hakim değilim. Stockholm 2021 kapsüllerinde herkes efsaneleri al diyordu ama ben meydan okuyanlara yatırım yapmıştım ve bayağı kârlı oldu.

Bu sefer hangisini önerirsiniz?

Eternalfireninde olduğu kapsül mantıklı bana göre. Çünkü 2 tane takımın simgesi bir daha olmayacak. ( savaştan dolayı) ef kısmını bekleyen olduğunuda düşünüyorum. Çünkü gerçekten güzel.

Outsiders altın çıktı hocam ne yapmalıyım? İleride Steam'den silinecekmiş galiba bu? Satmam zorlaşır mı?

Outsiders altın çıktı hocam ne yapmalıyım? İleride Steam'den silinecekmiş galiba bu? Satmam zorlaşır mı?
Beklemelisin. Fiyatlar zaten bu sıralar düşecektir. Ama hem ileride takımın o isimle olmayışı hem de nadir olmasından dolayı fiyatları artacaktır. Takım olmasa bile simge gayet güzel. Satman zorlaşmaz.

Geri
Yukarı