Paris'e ucuz uçak bileti nereden bakılır?

Dyuvacan

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Seneye Avrupa turuna çıkacağız ve ilk şehrimiz büyük ihtimalle Paris olacak. Paris'e uçakla geçtikten sonra diğer şehirlere trenle geçmeyi düşünüyoruz. Paris için o zamana uçak bileti baktığımda yaklaşık 15 bin TL civarı çıkıyor (Aktarmasız). Bundan daha ucuza bilet bulabileceğimiz bir yer var mı? Skyscanner'dan baktım. Ayrıca bir ara Sofya'dan uçak biletleri ucuz oluyor gibi bir şey duymuştum. O nasıl oluyor açıklar mısınız? Teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba. Seneye Avrupa turuna çıkacağız ve ilk şehrimiz büyük ihtimalle Paris olacak. Paris'e uçakla geçtikten sonra diğer şehirlere trenle geçmeyi düşünüyoruz. Paris için o zamana uçak bileti baktığımda yaklaşık 15 bin TL civarı çıkıyor (Aktarmasız). Bundan daha ucuza bilet bulabileceğimiz bir yer var mı? Skyscanner'dan baktım. Ayrıca bir ara Sofya'dan uçak biletleri ucuz oluyor gibi bir şey duymuştum. O nasıl oluyor açıklar mısınız? Teşekkürler.
Sofya'dan binince çok daha ucuz oluyor. Olay o sadece. Google Flights üzerinden bakın.

Hocam nerede oturuyorsunuz?
İstanbulda oturuyorum. (Sabiha Gökçen evimin dibi)
Ne zaman ve kaç kişi gideceksiniz?
Seneye Haziran'da 3 kişi gideceğiz.
Gidiş-dönüş mü?
Ve evet Paris'e gidiş-dönüş bilet.

Sofya'dan binince çok daha ucuz oluyor. Olay o sadece. Google Flights üzerinden bakın.
Hocam peki Wizzair iyi midir? Çok ucuz çünkü 30 euro civarına biletler var. Ayrıca Sofya'ya otobüsle mi gitmemiz gerekiyor?

İstanbulda oturuyorum. (Sabiha Gökçen evimin dibi)

Seneye Haziran'da 3 kişi gideceğiz.

Ve evet Paris'e gidiş-dönüş bilet.

Hocam peki Wizzair iyi midir? Çok ucuz çünkü 30 euro civarına biletler var. Ayrıca Sofya'ya otobüsle mi gitmemiz gerekiyor?
Sofya'dan kalkıyorsunuz direkt. Ben de pek bilmiyorum fakat Japon Hamza'nın bu konu ile alakalı videosu var. Kayak sitesi üzerinden ve Google Flights'tan bakın.

Google Flights'tan baktım ama örnek olarak 1 Haziran'da gidip 11 Haziran'da dönerseniz yaklaşık 33.000₺ yapıyor THY'da.

En Uygun'da THY 24.000 ₺.
Hocam ben acaba bir şeye yanlış mı bakıyorum?
1693001291501.png

Geri
Yukarı