Parmağa bol gelen yüzük nasıl takılır?

elveriş

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
LENOVO İDEAPAD FLEX 5 14ALC05 - AMD Ryzen 3 5300U, 8 GB RAM
Dedemin vasiyetiyle bana bıraktığı bir yüzük var. Gümüş ve üstünde granit taşı mevcut manevi değeri benim için çok fazla fakat yüzük parmağıma bol geliyor, kuyumcuda küçülttürmek istemiyorum. İleride dar gelirse tekrar tekrar işlem yapılıp orijinalliği bozulmasın diye. Sizce bol gelen yüzüğü parmağıma nasıl takabilirim? Önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dedemin vasiyetiyle bana bıraktığı bir yüzük var. Gümüş ve üstünde granit taşı mevcut manevi değeri benim için çok fazla fakat yüzük parmağıma bol geliyor, kuyumcuda küçülttürmek istemiyorum. İleride dar gelirse tekrar tekrar işlem yapılıp orijinalliği bozulmasın diye. Sizce bol gelen yüzüğü parmağıma nasıl takabilirim? Önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
İşlem yapılmadan takman pek mümkün değil.

Başka parmağına olmuyor mu?

Kağıt gibi şeyleri parmağınızla arasına koyup sıkıştırabilirsiniz belki ama saçma bir görüntü olur küçültmeniz en mantıklısı bir sarrafa götürüp.

Geri
Yukarı