Parmağım ağrıyor

stenntugra

Centipat
Daha fazla  
Bugün okulda futbol oynarken ben topa bakmıyorken baş parmağıma dik olarak orta sertlikte top geldi ve o saatten bu vakte kadar parmağım ağrıyor, sert top gelmişti geçen işaret parmağıma kırılmıştı, rahatça oynatabiliyorum baş parmağımı fakat çok gerdiğim zaman ağrıyor şişlik yok herhangi bir morarma veya parmağın yerinden kayması gibi bir durum yok hastaneye gitmek istemiyorum sınav haftası bittikten sonra anca giderim hiç aksatmak istemiyorum parmağımdaki ağrının sebebi çatlak mıdır çatlak ise yanlış kaynama durumu var mı?

Hocam parmağınızın ne durumda olduğuna bağlı.

Parmağıma çok yük bindirmedikçe ağrı yok, fakat biraz fazla kaba davranırsam ağrı dayanılmaz hale geliyor ve hemen sonra geçiyor, ilk 2 3 saat ağrı çok fazla yoktu fakat son 3 4 saattir yüklenince ağrı var, eklem yerine bastırınca az bir ağrı var dediğim gibi çok gerdiğim zaman ağrı gittikçe fazlalaşıyor.

Parmağıma çok yük bindirmedikçe ağrı yok, fakat biraz fazla kaba davranırsam ağrı dayanılmaz hale geliyor ve hemen sonra geçiyor, ilk 2 3 saat ağrı çok fazla yoktu fakat son 3 4 saattir yüklenince ağrı var, eklem yerine bastırınca az bir ağrı var dediğim gibi çok gerdiğim zaman ağrı gittikçe fazlalaşıyor.
Hocam o parmak bence çatlamış, tabii ki doktor değilim ama benimki catlamisti top dik gelmişti. Dediklerinin aynısını yaşadım. Dokununca duramıyordum ben ama.

Hocam bence sağlık ocağı veya hastaneye gidin. Sonuçta kırık, çatlak vs. olabilir. Kötüye gitmesin.

Geri
Yukarı