Parmak kırık veya çatlak olabilir mi?

Batuhan2955

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 hafta önce kavga da ayağım kırıldı. Sol el işaret parmağımda şişlik vardı ama ağrı yoktu. Unuttum doktora söylemeyi. 3 hafta oldu, parmağım hala biraz şiş ve tırnağın biraz üstünde ufak morluk var. Parmağı mı oynatabiliyorum, gündelik şekilde kullanabiliyorum. Her işi yaptırıyor. Sadece diğer elim ile parmağı sola veya sağa doğru bükünce acı geliyor. Masa da, parmağın sol tarafıyla vurunca acıyor. Sağ tarafıyla vurunca acımıyor. Ne olduğunu anlayamadım. 1 Nisan da randevum var ayağımda ki alçıyı çıkartacaklar. O zaman da baktıracağım parmağa.

Zedelenme olabilir, incinmede olabilir. Kırık olsa duramazsın acıdan geçmiş olsun.
Bende öyle düşünüyorum. Ayağım kırıldığında kendini çok belli ediyordu. yürüyemiyordum bile. Ama parmak hiç birşey yokmuş gibi, sadece tırnak tarafı büküldüğünde acıyor.

Zedelenme olabilir, incinmede olabilir. Kırık olsa duramazsın acıdan geçmiş olsun.

Çok rahat durur. Duran çok insan tanıyorum. 3 gün bileği kırık duran adam bile gördüm. Özellikle morluk, şişme varsa kırık olabilir. Çıkık olma ihtimali çok düşük.

Yeni konular

Geri
Yukarı