Parmaktaki kırmızı yaralar nedir?

YigitXS

Hectopat
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Tüy dökücü sürüyordum koltuk altıma falan elimle tam o bölge ağrıyordu yanıyordu. Tam tırnak dibi önemsemedim banyodan çıkınca baktım böyle olmuş. Normalde böyle olmuyordu tüy dökücü kullandığımda. Başka neyle alakalı olabilir?

Dosya Ekleri

• IMG_20231008_225212.jpg
    IMG_20231008_225212.jpg
    176,8 KB · Görüntüleme: 525
Tüy dökücü sürüyordum koltuk altıma falan elimle tam o bölge ağrıyordu yanıyordu. Tam tırnak dibi önemsemedim banyodan çıkınca baktım böyle olmuş. Normalde böyle olmuyordu tüy dökücü kullandığımda. Başka neyle alakalı olabilir?

Hocam alerji veya cilt tahrişi olabilir, doktora görünmenizi öneririm.

Tüy dökücü yapıyor bunu sürülmemesi gereken yerler(el gibi) uzun süre maruz bırskılırsa böyle yapar ve acısı dayanılmaz olur doktora gitmen gerekmiyor fakat daha kötü olursa cildiye ye gitmeni öneririm korkulacak bir şey yok sürerken ya çubuğunu kullan ya da eldivenle yap sirdüğün yerde de 10dkden fazla durmasın aynı olayı orada da görürsün.

Geri
Yukarı