Parola ve Şifre Güvenliği

Hepsi ezberimde. Çok fazla hesabım yok zaten, çok fazla hesap açmayı sevmiyorum. Gizlilik önemlidir. Windows not defterine güvenemem kusura bakma.

Kullandığım 3 şifre var. 3'ünü de deniyorum illaki biri giriyor. Çokta bir korkum yok. Yetkili üst bir insan değilim.

Şifrelerim her zaman bir kısır dögüdür.
Hepsi farklı lakin akılda kalıcıdır.
Birkaç gereksiz, akılda kalmayan veya çok giriş yapmadığım site şifrelerini Google tutuyor.

Hepsi ezberimde. Çok fazla hesabım yok zaten, çok fazla hesap açmayı sevmiyorum. Gizlilik önemlidir. Windows not defterine güvenemem kusura bakma.
Benimde ezberimde. Gizliliği sevdiğiniz profil resminizdeki arkadaştan belli oluyor.

En basit yolu telefon ya da e-postandan unuttuğunda yenilersin, şifreyi unuttum diyerek. Tek e-postayı ezbere bil yeter

Kaspersky password indirdim ben güzel oluyor
Hocam ücretli diye biliyorum ben. Bedava sürümü varsa kullanmak isterim.
Kullandığım 3 şifre var. 3'ünü de deniyorum illaki biri giriyor. Çokta bir korkum yok. Yetkili üst bir insan değilim.
Yani mantıklı bir bakış açısı ama benim gibi takıntılılar da vardır illa ki aramızda.
Şimdi o tarz programlara bakacağım. Teşekkür ederim ilginize dostlar. <3

Evet fakat 15 gün hiçbir bilginizi girmeden ücretsiz bir şekilde deneyebilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…