Parrot OS vs. Kali Linux

Rica etsem komutu buraya yazar mısınız hocam? Bir de Linux işletim sistemi kullanıyorsam komutları adım gibi bilmeli miyim?

Dağıtımların farklı paket yöneticileri olur, bu yöneticilere göre komutları değişir. Debian tabanlı olan her dağıtımın komutları aynıdır, apt yöneticisi kullanır. Komut; sudo apt-get upgrade

Bash:
sudo apt-get update && sudo apt-get upgrade

Dağıtımların farklı paket yöneticileri olur, bu yöneticilere göre komutları değişir. Debian tabanlı olan her dağıtımın komutları aynıdır, apt yöneticisi kullanır. Komut; sudo apt-get upgrade
Çok teşekkürler hocalarım. KDE versiyonunu yüklüyorum. Aa bir bilgilendirme sayfası geldi.
1610998811508.png

Az çok anladığım kadarıyla debian kaynaklı bir hata olduğu yazıyor. Bu büyük bir hata mıdır?

Parrot MATE denedim, daha iyi çalışıyor ve hata almadım. KDE eski bilgisyarada pek iyi çalışmaz.
Edit: Tamamdır görsellerden baktım hocam. Biraz araştırdım sorumun cevabını aldım.
Siz Debian patchlenmiş KDE'yi hazırlayıp repolarına eklesin diye bekleyin bari :)
Benim yükleyeceğim zamanı bulmuş :). Vardır bir hayır diyeceğim sayın hocam. Mate versiyonunu indiriyorum. Sonra da Rufus ile Bootable USB yapmam lazım sanırım. Sonra da BIOS'dan bootlayacağım. Ve kuracağım. Bu şekilde kuracağım. Herhangi bir pürüz var mıdır?

Geri
Yukarı