Part-Time iş önerisi

IyesilAdmI

Hectopat
Yer
Şanlıurfa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Bana 2 ay içerisinde 2000 civarı bir para lazım. Nasıl kazanabilirim? İnternetten kazanmak istiyorum yalnız ptc,anket, tıkla kazan, izle kazan vs. gibi zar zor kazandıran sistemler ile olmayacak. Üstelik bari iyi bir şey verseler 0001 veriyorlar yani çocuk mu kandırıyorlar :D

Uzatmadan bu 2 ay içerisinde nasıl kazanabilirim? Ek olarak part-time iş önerileriniz var mı?

Saygıla

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeteneklerine bağlı bir iş yapabilirsin. Veya çevrende tanıdığın işi olanlar var ise onların yanında çalışabilirsin. Çevreni biraz araştırmanı öneririm.

Bilgisayardan anlıyorsan ve tanıdığın bilgisayarcı varsa yanına çırak olarak girebilirsin. Eğer bilgisayarcı da işe başlarsan bilgisayarcılar gibi GT 630 satma.

Bilgisayardan anlıyorsan ve tanıdığın bilgisayarcı varsa yanına çırak olarak girebilirsin. Eğer bilgisayarcı da işe başlarsan bilgisayarcılar gibi GT 630 satma.

Tesadüfe bak :) Evel yıl bilgisayarcıdan kaliteli bir ekran kartı istemiştim. Al bunu bak hemde 2 GB demişti. Benimde hiçbir bilgim yok bu kartlar hakkında, baktım 2 GB baya yüksek, her oyunu açar dedim sazan gibi. Ben hayatımda bu kadar kötü ekran kartı görmemiştim hiçbir işe yaramıyor. Oyunları bile bazen açmıyor bazende zar zor açıyorum.

Arkadaşlar internetten kazanabilirmiyim?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı