Pasaport kayıtlı iPhone 6S alınır mı?

morbid4605

Decapat
Arkadaşlar bugün Letgo'dan 1350TL'ye iPhone 6S 32 GB telefon almaya karar verdim. Satıcı ile konuştum bayağı inceledim telefon güzel. Ama telefon yurtdışından alınmış ve pasaport kaydı yapılmış IMEI'li. e-Devlet'ten kontrol ettim yolcu uçağı ile gelmiş yazıyor. Bir gençten alacağım, esnafın yanında çalışıyor dükkandaki adam kefili benim diyor ve abiyi az buçuk tanıyorum. Sizce alınır mı? Öocuk diyor IMEI'den sıkıntı yapma diyor. Kimlik fotokopisi ve satış sözleşmesi yaparak alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bu saatten sonra 6S'e para vermenin mantığı yok diye düşünüyorum. 2.el alıyorsun ve ileride problem elbette yaratır. Ben şu anda 6S kullanıyorum. Bataryamı yeniledim fakat telefon yavaş yavaş beni değiştir demeye başladı. Ben yerinde olsam giriş seviyesi bir telefon alırım.

Dostum bu saatten sonra 6S'e para vermenin mantığı yok diye düşünüyorum. 2.el alıyorsun ve ileride problem elbette yaratır. Ben şu anda 6S kullanıyorum. Bataryamı yeniledim fakat telefon yavaş yavaş beni değiştir demeye başladı. Ben yerinde olsam giriş seviyesi bir telefon alırım.

Usta iPhone 6'si birine hediye olarak alıyorum normalde 7Plus aşağısı almam
Ben sadece sıkıntı çıkar mı diye soruyorum.

Arkadaşlar bugün Letgo'dan 1350TL'ye iPhone 6S 32 GB telefon almaya karar verdim. Satici ile konuşdum bayağı inceledim telefon güzel. Ama telefon yurtdışından alınmış ve pasaport kaydı yapılmış IMEI'li e devletten kontrol ettim yolcu uçağı ile gelmiş yazıyor. Bir gençden alacağım bir esnafin yanında çalışıyor dükkandaki adam kefili benim diyor ve abiyi az buçuk tanıyorum. Sizce almalıyım çocuk diyor imeilden sıkıntı yapma diyor(kimlik fotokopisi ve satış sözleşmesi yaparak alacağım)
Paranı çöpe atmış olursun, alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı