Pasaportlarını yırttıkları için sınır dışı edilemiyorlar!

Saçma sapan ne sallıyorlar anlamadım. Zaten passaportu yırttığı için sınır dışı etmen lazım adamı.

Nasıl edeceksin nereye edeceksin işte! Dünyada 190-200 ülke var ne bilecen kim nereden.

Bu arada sende gidip Avrupa ülkesine aynısını yapsan adamlar kesinleştirmeden kimsin nerelisin bilmeden deport edemiyormuş.

Pasaportla gelmediler, gerekirse pasaportsuz gidecekler. Hepsinin ne olduğu belli.

Nasıl mı gidecekler, nasıl geldilerse öyle gidecekler. Yürüyerek mi geldiler, paşa paşa yürüyerek geri gidecekler.

Ben bunlar için ülkedeki 1 damla benzini bile harcamam. Sanki AİHM kararlarına çok uyuyormuşuz gibi, bir de "kanun var gidemez!!" diyorlar ya, komedi resmen.

Madem kanun var, Avrupa kanun koymuş; Selahattin Demirtaş ve Osman Kavala da hapiste olmamalı şu an. Çıkarın hepsini madem ?

Peki asıl soru, mevcut bakanlık neden bunlar içeri girerken kimlik bilgileri ile kayıtlarını almadı.
Bu eksiliğin veya görevini yerine getirmeyenlerin cezasını kim verecek? ("Ortada bir eksilik varsa eksik yapanın kellesi uçurula" demiş Sultan Süleyman)
Son dönemler de dikkat edin, ehliyet sınavlarında kopya vakası ve kopya teşebbüsleri arttı.
SRC belgesi ile Avrupa şoförlük yapmayı hedefliyorlar.

Nasıl edeceksin nereye edeceksin işte! Dünyada 190-200 ülke var ne bilecen kim nereden.

Bu arada sende gidip Avrupa ülkesine aynısını yapsan adamlar kesinleştirmeden kimsin nerelisin bilmeden deport edemiyormuş.

Sorun orada başlıyor, adam ben Almanya'dan geldim ama passaport kayboldu diye yalan atacak sonra hoop Almanya'ya yollayacaklar bunu.

Geri
Yukarı