Paslanmış HDMI to VGA dönüştürücü çalışır mı?

Ankidaster

Decapat
Daha fazla  
Merhaba 2 hafta önce halı saha da tam da bana lazım olan HDMI dönüştürücü buldum ama ucu biraz paslanmış kazisam çalışır mı?

Dosya Ekleri

• 1715629752793552188344580882947.jpg
    1715629752793552188344580882947.jpg
    73,2 KB · Görüntüleme: 24
Soketin dışından çok soketin içi daha önemli sayılır. Ancak dönüştürücüde bir problem olduğu için halı sahaya terk etmiş olabilirler. Yani belki de bu pastan önce çalışmıyordu.

Bu arada bir insan halı sahaya niye HDMI to VGA dönüştürücü götürüp oraya bırakır onu da anlamadım gitti :D

Soketin dışından çok soketin içi daha önemli sayılır. Ancak dönüştürücüde bir problem olduğu için halı sahaya terk etmiş olabilirler. Yani belki de bu pastan önce çalışmıyordu.

Bu arada bir insan halı sahaya niye HDMI to VGA dönüştürücü götürüp oraya bırakır onu da anlamadım gitti :D
Almıştır, arkadaşları halı sahaya çağırmıştır o da cebinde unutup bale şut çekmiştir düşmüştür. Kim bilir belki hala kayıp dönüştürücüsünü arıyordur (!)

Hocam onu bende anlayamadım .

Geri
Yukarı