Passo Kart ile her maça girilir mi?

furkanddemir

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Galatasaray takımını tutuyorum ve Fatih'te oturuyorum. Fatih Karagümrüğüde destekliyorum. Daha önce hiç maça gitmedim Passo kart çıkaracağım fakat Galatasaray kartı çıkarsam Karagümrük maçına girebilir miyim?

Arkadaşlar ben Galatasaray takımını tutuyorum ve Fatih'te oturuyorum. Fatih karagümrüğüde destekliyorum. Daha önce hiç maça gitmedim Passo kart çıkaracağım fakat Galatasaray kartı çıkarsam karagümrük maçına girebilir miyim?

Evet gidebilirsiniz.

Hocam işin aslı şöyle bizim buradan otobüs kalkıyor maça götürmek için ve bedava bilet yüklüyorlar maça gitmek isteyene. Ben Galatasaray passokartıyla gitsem bana da bedava bilet yüklerler mi acaba?

Evet verirler sorun olmaz Galatasaray Passo kartı ile Fenerbahçe maçına bilet alıp izlemiştim.

Karagümrük 98 lira Galatasaray 230 lira değer mi acaba karagümrük mü alsam :D GS maçı biletleri çok pahalı zaten gidebileceğimi düşünmüyorum.

Karagümrük daha uygun ama keyfiniz bilir zamanında Galatasaray kartını 60 TL'ye almıştım ondan sonra da maça gidemedim hala duruyor Passo öyle.

Geri
Yukarı