Path of Exile nasıl bir oyun?

chaturanga

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Path of Exile anladığım kadarıyla sadece online oynanabilen bir oyun. Peki online olarak oynarken karşımıza çıkan zombiler, bosslar şunlar bunlar bunların hepsi bilgisayar mı yoksa insanlarla da mı oynuyoruz o esnada tam olarak nasıl bir oyun oynayan birileri izah edebilir mi?

Ben solo oyunları daha çok seviyorum, sadece solo olarak bilgisayara karşı oynanabiliyor mu?

Ben solo oyunları daha çok seviyorum, sadece solo olarak bilgisayara karşı oynanabiliyor mu?

Evet. PoE bir MMORPG değil. ARPG. Beraber oynamak isteğe bağlı olan bir şey.

Oyuncular ile co-op olarak oynayabilirsiniz. Yani beraber oyunun önce hikayesinde ardından end-game'e vardıktan sonra oyunun kalan tüm content'ini yine beraber yapabilirsiniz. İsterseniz kimseye bağlı kalmazsınız.

Hatta oyunda SSF modu var. Direkt diğer tüm oyuncular ile bağlantınızı tamamen kesiyor. Bu şekilde diğer oyuncular ile trade yapamıyorsunuz ama ilk başlangıçta kesinlikle önermem. Çünkü bu oyunun dönen bir ekonomisi var. Trade sistemini öğrendikten sonra keyif aldığınız detaylardan birisi olacak. Bu oyun bitmez...

Geri
Yukarı