Patlayıcı ekli FPV drone projesi

supertramp23

Centipat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar aynı bu videodaki gibi patlayıcılı FPV drone yapmak istiyorum.
Bir tane ürün hazırlayıp milli savunma bakanlığına veya cumhurbaşkanlığına tanıtım yapmayı ve yetkililer gözetiminde atış için izin almayı planlıyorum.
Bana bu işte yol arkadaşı olabilecek biri lazım bana, ürünün ismini de yukarıda videodan ilham aldım " kızgın kuş " olacak.
Nereden ne çıkacağı belli olmaz belki devlet veya özel sektör üzerinden yatırım alıp çok daha kaliteli işler başarabiliriz.

Dostum eğer ki bu konular ile ilgili eğitimler/çalışmalara dahil değilsen yani hobi olarak yapıyorsan senin yaptığın çok riskli bir iş. Zaten drone diyince biliyorsun çok kısıtlı ve katı kuralları var hükümetin. Önüne taş koymak istemem ama bu işi iyice bir gözden geçirmeni tavsiye ederim.

Herhangi marka dron kullanıp da proje oluşturamazsın. Önce dron üretebilmen gerekiyor(Baykar gibi)
dostum bunlar fpv drone'lar kendi ucuz ve basit dronelar öyle bayraktar tb2 gibi çok karmaşık sistemler değil sonuçta

Dostum eğer ki bu konular ile ilgili eğitimler/çalışmalara dahil değilsen yani hobi olarak yapıyorsan senin yaptığın çok riskli bir iş. Zaten drone diyince biliyorsun çok kısıtlı ve katı kuralları var hükümetin. Önüne taş koymak istemem ama bu işi iyice bir gözden geçirmeni tavsiye ederim.
uçuracağımız dronelar izin gerektirmeyen sivil dronelar sadece patlayıcı ekleyeceğiz bir kaç ufak ekleme yapacağız ucuz ve basit ama etkili ukrayna savaşında şu an çok popüler bu patlayıcılı fpv dronelar

Sence hangi drone markası kendi ürününe patlayıcı bağlayarak proje yapmanı destekleyecek? Var mı böyle bir marka?
çinden alınan basit dronelar var markası bile yok doğru dürüst ukrayna'da çinden alıyor bağlıyor patlayıcı kimse şikayet etmiyor zaten adamlar savaşta oldugu için yasal prosedürler falan umurlarında değil şu aşamada

çinden alınan basit dronelar var markası bile yok doğru dürüst ukrayna'da çinden alıyor bağlıyor patlayıcı kimse şikayet etmiyor zaten adamlar savaşta oldugu için yasal prosedürler falan umurlarında değil şu aşamada
Aynen savaşta oldukları için :) Siz proje olarak devlet desteği almaya çalışıyorsunuz.

Geri
Yukarı