Patriot Burst 240GB sağlık düşmesi

AdilSafak

Hectopat
Daha fazla  
27 saatte dayanıklılığı 99'a düştü. SSD'im Patriot Burst 240GB.

Dosya Ekleri

• 1608059253333.png
    1608059253333.png
    108,9 KB · Görüntüleme: 97
Sentinel'e ve HD Tune Pro bunlar la da kontrol etmenizi tavsiye ediyorum. 99'a düşmesi çok problem değil. Önemli olan ileride daha da düşmemesi.

Kendi Uygulamasında %99'du HD Sentinel yükledim %100 gösteriyor
@Samotne Ciasteczka @hadwiger SSD tavsiyelerinde Patriot'a veda ediyoruz sanırım.

Kendi uygulamasında %99 oldu HD sentinel Pro'yla baktım %100 sorun yok şimdilik hızındada sıkıntı yok

OKendi Uygulamasında %99'du HD Sentinel yükledim %100 gösteriyor

Kendi uygulamasında %99 oldu HD sentinel Pro'yla baktım %100 sorun yok şimdilik hızındada sıkıntı yok

Demek ki sorun yokmuş. İleride hızlı bir düşüş yaşamadığınız sürece dert etmeyin. Bende aynı modelin 120 GB olanını kullanıyorum. Bende de öyle gözüküyor. O yüzden başka programlar ile test edin dedim.

@Samotne Ciasteczka @hadwiger SSD tavsiyelerinde Patriot'a veda ediyoruz sanırım.
Düşünüğüm gerçek oluyor gibi, bayağı tavsiye ettik bu modeli eğer kroniğe dönerse yandık.

99’a düşmesi pek bir sıkıntı değil aslında, hızlıca 98,97 olursa sıkıntı. HD Sentinel’den de kontrol edin.

Demek ki sorun yokmuş. İleride hızlı bir düşüş yaşamadığınız sürece dert etmeyin. Bende aynı modelin 120 GB olanını kullanıyorum. Bende de öyle gözüküyor. O yüzden başka programlar ile test edin dedim.

Teşekkürler öneri için
Düşünüğüm gerçek oluyor gibi, bayağı tavsiye ettik bu modeli eğer kroniğe dönerse yandık.

99’a düşmesi pek bir sıkıntı değil aslında, hızlıca 98, 97 olursa sıkıntı. HD Sentinel’den de kontrol edin.

HD Sentinel de kontrol ettim %100

Yeni konular

Geri
Yukarı