Patriot Burst 480GB alınır mı?

YasinBey33

Attopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yoğun araştırmalar sonucunda Patriot 480GB burst modelini almaya karar verdim. Çoğu ürünü; forumdakiler beğenmiyor, kronik sorunlu diyor vb diye iptal ettim. Mesela SanDisk SSD Plus modeli. Patriot P210 modeli. Ve sonunda dediğiniz gibi Patriot Burst 480GB sipariş verdim ama şimdi de bu model için forumda; okuma, yazma değerleri, hızlar aşırı düşük diyenler var. Ve Windows'u kurmayın bu SSD'ye diye öneriyorlar. Siparişi iptal mi edeyim, neden kimse hiçbir şeyi beğenmiyor anlamadım ki. Ve Windows'u kurmak sıkıntı yaratır mı?

Beğenmemekle alakası yok kötü kontrolcü ve kullanılan NAND yongalarının kötü olması.
Kullanabilirsin sıkıntı olmaz. Patriot CrystalDiskMark testinde düşük değerler veriyor. Patriot'un vadettiği değerlere atto ile ulaşabilirsiniz.

Sıkıştırılabilir veri de kontrolcüden dolayı farklılık göstermektedir.

Beğenmemekle alakası yok kötü kontrolcü ve kullanılan NAND yongalarının kötü olması.

Sıkıştırılabilir veri de kontrolcüden dolayı farklılık göstermektedir.

Ee yani iptal mi edeyim şimdi? Beğenmek konusundan kastım, bu forumdaki kişilerin önerisi üzerine sipariş ettim ama yine bu forumdaki kişilerin söylediklerinden dolayı tereddüt ettim. Ne yapacağımı şaşırdım vallahi.

Bu liste işinize yarayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı