Patriot Burst SSD okuma yazma hızı düşük

efeknfidn

Decapat
Yeni SSD aldım forumda tavsiye ediyorlardı. Bugün elime ulaştı ve Windows kurdum. Kurduktan sonra okuma ve yazma hızına bakayım dedim 550 olması gerekirken 200'lerde nedense. Nedenini bilmiyorum anakartım da SATA 3 destekliyor zaten. Lütfen ne biliyorsanız anlatın bana yardımcı olun.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    2,2 MB · Görüntüleme: 71
Yeni SSD aldım forumda tavsiye ediyorlardı. Bugün elime ulaştı ve Windows kurdum. Kurduktan sonra okuma ve yazma hızına bakayım dedim 550 olması gerekirken 200'lerde nedense. Nedenini bilmiyorum anakartım da SATA 3 destekliyor zaten. Lütfen ne biliyorsanız anlatın bana yardımcı olun.

Bilgisayarınızı açıp kapatıp tekrar dener misiniz?

ATTO programı ile deneyin. Patriot SSD'lerde daha doğru sonuçlar veriyor.

Test ederken arka plandaki uygulamaları kapat.
kapattım tekrar denedim hatta pc yi kapat aç yaptım ama düzelmedi maalesef
ATTO programı ile deneyin. Patriot SSD'lerde daha doğru sonuçlar veriyor.
link atabilme şansın var mı
Hocam, kullandığınız SSD Atto Benchmark testinde vadedilen değerleri veriyor. Aynı SSD'yi kullanıyorum.
tamamdır hocam bir de onda deneyeyim link atar mısın peki

Pardon. :)

hocam olmadı sanki :(
Ekran Görüntüsü (3).png

6gb/3gb yazıyor bu ne anlama geliyor ?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    111,1 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı