Patriot Burst vs Adata SU650 vs Gigabyte GSTFS311

PhoenixTech

Hectopat
SSD alacağım fiyat performans olan modelleri inceledim fakat kara veremedim sizce hangisini almalıyım?
1- Gigabyte (GP-gstFS31120Gntd) 120GB Link
2- Adata SU650 120GB Link
3- Patriot Burst pBU120GS25ssdr 120GB Link

Not: Aklımda Gigabyte var.

@PhoenixTech eskiden sorunlu olduğu bilinmiyordu. Patiot varken asla alınmaz.

1634136026810.png

Konu linki:

Dostum bende SSD almak üzereyim ve araştırma yapıyorum. Sitede var olan ayrıntılı karşılaştırma klavuzunu ve güncel fiyatları iyice inceledim. WD Blue 250 GBDRAMli olması ve şu an 355 TL'ye alınması sebebiyle en mantıklısı geldi bana. Başlarda bende Gigabyte'ı düşünüyordum ama DRAM siz oluşu SSD'nin ömrü bakımından uzun vadede pek karlı olmayacak gibi. Ayrı bir konu açacaktım ama bilen arkadaşlar ne dersiniz bu modele?

Dostum bende SSD almak üzereyim ve araştırma yapıyorum. Sitede var olan ayrıntılı karşılaştırma klavuzunu ve güncel fiyatları iyice inceledim. WD Blue 250 GBDRAMli olması ve şu an 355 TL'ye alınması sebebiyle en mantıklısı geldi bana. Başlarda bende Gigabyte'ı düşünüyordum ama DRAM siz oluşu SSD'nin ömrü bakımından uzun vadede pek karlı olmayacak gibi. Ayrı bir konu açacaktım ama bilen arkadaşlar ne dersiniz bu modele?
Hocam elimde 4 adet hdd var alan konusunda sıkıntı çekmem. Ve maalesef bütçem çok yoktu o yüzden Gigabyte aldım. Ömrü konusunda bilgim yok 3-4 yıl kadar çalışsa yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı