Patriot Burst vs Samsung 870 EVO

Coldblooded

Hectopat
Daha fazla  
Bu ikisi arasında kaldım birinin depo fazla +200 lira diğeri ise Samsung kalitesi daha cazip geliyor.

Edit : Çiçeksepetinden satın almak mantıklı mı rakiplerine göre 100 liradan fazla daha ucuz fiyata satılıyor. Örneğin Vatan'da 770 liraya satılmakta

Son düzenleme:
Başka bir diskiniz var ise 1TB SSD almanın çok manası olmaz. Eğer yoksa yine pek bir anlam ifade etmez.
En iyi çözümlerden biri 1TB HDD + 240GB/500GB SSD kullanmaktır. Bu yüzden oyumu 870EVO'dan yana kullanmak istiyorum.

Başka bir diskiniz var ise 1TB SSD almanın çok manası olmaz. Eğer yoksa yine pek bir anlam ifade etmez.
En iyi çözümlerden biri 1TB HDD + 240GB/500GB SSD kullanmaktır. Bu yüzden oyumu 870EVO'dan yana kullanmak istiyorum.
Ben oyun oynamayacağım şimdilik 500 işimi görür sadece SSD alıp daha sonra HDD eklemek mantıklı olur mu
Harici diskin bulunuyor mu? Salt depolama için almıyorsan 870 EVO öneririm.
HDD var ama yavaş Windowsu SSD'ye kursam etkiler mi HDD'nin yavaşlığı

Ben oyun oynamayacağım şimdilik 500 işimi görür sadece SSD alıp daha sonra HDD eklemek mantıklı olur mu
Peki ne yapacaksınız? Render amaçlı üst seviye bir sisteminiz var ise yüksek kapasiteli NVMe SSD'leri tercih edebilirsiniz. Günlük kullanım için 240GB'lık ortalama bir SATA SSD her işinizi görür.

Peki ne yapacaksınız? Render amaçlı üst seviye bir sisteminiz var ise yüksek kapasiteli NVMe SSD'leri tercih edebilirsiniz. Günlük kullanım için 240GB'lık ortalama bir SATA SSD her işinizi görür.
Şu an için dersle ilgili kullanacağım Microsoft, YouTube'dan özellikle video izleme için, PowerPoint. Bunları kullanacağım. Anakartım düz SATA ile uyumlu maalesef
Mantıklı, Windows’u SSD’ye kurduğunuz taktirde aradaki farkı hissedersiniz zaten.
Benim büyük ihtimal hasarlı olduğunu düşündüğüm yavaş olan HDD'yi içinde bıraksam sorun olur mu sizce

Geri
Yukarı