Patriot CL20 vs Ballistix CL16

peepjeep

Femtopat
Daha fazla  
Crucial Ballistix daha iyi. Çip olarak da gecikme olarak da, CL x 2000 / MHz ile daha net bulunur gecikmesi. Crucial bu konuda öne geçiyor.

Overclock yapacaksanız Ballistix çok daha iyi, overclock yapmayacaksanız Ballistix yine çok az daha iyi ama fiyat farkına değmez bu yüzden overclock yapmayacaksanız Patriot alın.

Normalde overclock yapmayacaktım fakat bilgisayarın performansı çok etkilerse yapabilirim. Belirtmemde fayda vardır sanırım sadece Valorant oynayan bir insanım bir FPS artışı söz konusu olur mu? Çünkü 750 Ti ve Ryzen 5 3600 olacak elimde 144Hz monitörümü düzgünce kullanmak istiyorum. Bir bilginiz varsa ve yardım ederseniz çok sevinirim.

Normalde overclock yapmayacaktım fakat bilgisayarın performansı çok etkilerse yapabilirim. Belirtmemde fayda vardır sanırım sadece Valorant oynayan bir insanım bir FPS artışı söz konusu olur mu? Çünkü 750 Ti ve Ryzen 5 3600 olacak elimde 144Hz monitörümü düzgünce kullanmak istiyorum. Bir bilginiz varsa ve yardım ederseniz çok sevinirim.
Sadece valorant ve CS'de gözle görülür FPS artışı olur diğer oyunlarda neredeyse hiç olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı