Patriot Memory burst SSD 120GB satafirm S11 hatası

Yıllardır OEM parçalar alıyorum, neden bu tür hatalar hiç Samsung, Corsair, SteelSeries gibi markalarda çıkmıyor ve Everest, Patriot veya data gibi ürünlerde çıkıyor düşündünüz mü?

Marka değil modele bakılır şunu artık öğrenin lütfen. Tüm markaların kötü ve iyi modelleri vardır sırf markası bilindik diye bir ürün iyi, markasını bilmiyorsunuz diye ürün kötü olmaz.

Her markanın üretim hatası ürüne sahip olabileceğini düşünürsek sizin düşünceniz çok saçma kalıyor. Binlerce ürün arasından biri hatalı çıktı diye Patriot kötüdür diye bir algı yaratamazsınız.
Elinizdeki ürün hatalı diye direk tüm ürünlere sorunlu etiketi yapıştıramayız. Yaşadığınız sorunda sinirlenmekte haklısınız fakat böyle bir açıklama yapmanız doğru değil.
İnsanlar genelde önerdikleri ürün hata verince böyle deyip, başka bir marka verince de kronik sorunlu diyorlar ya, KS haklı sayılır tepkilenmekte. Aynı muameleyi gördüğüm için biliyorum.
Her SSD'nin hata payı vardır ama insanlar bunu yanlış açıklıyorlar. Burada genelleme yaşanıyor çoğunlukla.

Merhaba benim bir arkadaşıma aldırdığım Patriot Burst 240GB ssd'de de aynı sorunla karşılaştık, heryerde firmware ararken Rusça forumlardan zar zor olsada bulabildim firmware'i

photo_2021-12-27_22-12-03.jpg

Firmware indirme için link Patriot_Burst_SATAFIRM_S11_FIX.rar

Yeni konular

Geri
Yukarı