Patron - El Patron

@SON İ3 BÜKÜCÜ Ne tür müzik dinlememizi istiyorsunuz? Hiçbir anlam ifade etmeyen sözleri içeren pop müzik mi? Sözlerinin neredeyse hepsi erotiğe kaçan oyun havası mı?

Kulağıma hoş gelen her müziği dinlerim, tarz fark ayrımı yapmam. Şarkıda çok güzel bir yer varda sizin gibi düşünenler için neyse...

Ne tür müzik dinlememizi istiyorsunuz?

Bir şey yapmanızı istemiyorum. Sadece ne anlıyorsunuz bu tarzdan merak ediyorum.

Hiçbir anlam ifade etmeyen sözleri içeren pop müzik mi?

O daha saçma.

Kulağıma hoş gelen müziği dinlerim, tarz fark ayrımı yapmam.

Saygı duyuyorum...

Şarkıda çok güzel bir yer varda sizin gibi düşünenler için neyse...

Söyle çekinme.

Anlatım biçimi hoşuma gidiyor dinliyorum. Ceza'nın bir yorumu var, bu konuda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyurun şu şarkıyı sözleriyle beraber dinleyin. Şu güzel anlatımımı dinlememek de bana çok değişik geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Adsız.png

Klipte iskender yemeden önce ritüellerini gerçekleştiren öğrenciler görüyorsunuz, bu tür nesli tükenmek üzere olan 2013 üniversitelilerini kapsar. Dersleri asmayı seven bu tür okulu uzatmanın yanında masaya elmalı bir telefon koyma peşindedir. Gezi zamanına denk geldiklerinden psikolojileri bozulmuştur, kahrolsun bağzı şeyler. İskender yemeye gittikten sonra kapanış ritüellerini yapan bu öğrenciler, bir gün çok iyi insanlar olacaklardır. Onları habitatlarında yalnız bırakmak tercih edilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı