Paugge HDMI 2.0 kablo 144 Hz vermiyor

Yiğit3312

Hectopat
Daha fazla  

Dosya Ekleri

• resim_2021-05-06_131034.png
    44,6 KB · Görüntüleme: 135
Hepsini kurdum.

Kablo versiyonu diye bir şey yok. Yüksek hızlı kablolar ile kullanabilirsiniz. Monitörün HDMI versiyonu 1.4 ve büyük ihtimalle kilit var. Bazı firmalar ürününü denediği için yanına 2.0 diye yazabilir. Önemli olan port versiyonu. Daha önce de tablosunu vermiştim. HDMI 1.3 ve üstü ile 1080P için 144 Hz alınabilir. Fakat kilit varsa olmaz. Sanal çözünürlük ile yapanlar var. Her zaman olmayabilir. Bununla ilgili sayısız konular açıldı. Monitörünüz güzel. İleride daha iyi bir ekran kartı ile DP ile rahatlıkla 144 Hz alabilirsiniz.

Kurdum.

Ekran siyahlaşıyor ve input not Support yazısında kalıyor. Ve tekrar 60 Hz oluyor.

Monitör desteklemiyor demek bu. Sürücüleri indirdiğinizden emin misiniz? Ekran kartı ve ekranın sürücüleri. Aynı şey CRU'da da olur o zaman ama yine de deniyelim. CRU'nun fotoğrafını atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitör desteklemiyor demek bu. Sürücüleri indirdiğinizden emin misiniz? Ekran kartı ve ekranın sürücüleri. Aynı şey CRU'da da olur o zaman ama yine de deniyelim. CRU'nun fotoğrafını atar mısınız?

Farklı bir kablo falan alsam alamaz mıyım 144 Hz?

Dediklerini yaptım şu an bilgisayar açılmıyor siyah ekranda kalıyor.
Dediklerini yaptım şu an bilgisayar açılmıyor siyah ekranda kalıyor.
HDMI kablosunu çıkardım ve açıldı fakat 60 HZ.
HDMI kablosunu çıkartıp taktım ve 75 hz geldi.144 hz için aynı şeyi mi yapmam gerekiyor?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…