Paugge HDMI kablo bozuldu

Türk firması. Türkiye'de üretim yapmasalar bile sertifikalı ve premium ürün politikaları var. Bence gayet de başarılılar işlerinde. Entepe'den aldıysan eğer aynen bu ekran görüntüsündeki firmanın kendi N11 mağazasından almışsın demektir. İşin daha da kolaylaşır.
Yani bilmiyorum ki hocam dediğim gibi iki tane kablo aldım iki farklı mağazadan ve kimden aldığım kablo arızalı bilmiyorum. Birinin günahına gireceğiz ama hangisi bilmiyorum. Umarım satıcı mağazaya bir zararı yoktur. Paugge kendisi hallediyordur.

Merak etme. Mağaza hangisi olursa olsun onlar da bozuk ürünü üreticiye iade ediyorlar. Yani bu kadar dert etmene gerek yok. Kimsenin hakkıına girmiyorsun :)

Merak etme. Mağaza hangisi olursa olsun onlar da bozuk ürünü üreticiye iade ediyorlar. Yani bu kadar dert etmene gerek yok. Kimsenin hakkıına girmiyorsun :)

Teşekkür ederim hocam beni rahatlattınız. O halde sayfadaki telefon numarasından Paugge ile iletişime geçip durumu onlara bildireyim. Peki aklıma bir şey geldi. Acaba bu benden kaynaklı olabilir mi? Monitörümün bir kablo kanalı var ve kabloyu oraya sokmaya çalışırken biraz zorladım acaba ondan olabilir mi?

Paugge markası entepe teknoloji ve ticaret a. Ş. Ye ait olup; Amerika birleşik devletleri, Avrupa Birliği ülkeleri, Çin ve Rusya da tescillidir ve koruma altındadır.

Paugge marka ürünler Türkiye'de üretilmemektedir. Paugge marka ürünler, Paugge lisansı altında Çin'deki sertifikalı fabrikalarda en üst kalite standartlarında üretilmektedir.
Ekşide görmüştüm.

Teşekkür ederim hocam beni rahatlattınız. O halde sayfadaki telefon numarasından Paugge ile iletişime geçip durumu onlara bildireyim. Peki aklıma bir şey geldi. Acaba bu benden kaynaklı olabilir mi? Monitörümün bir kablo kanalı var ve kabloyu oraya sokmaya çalışırken biraz zorladım acaba ondan olabilir mi?
O kablo içerisinde bir çok ince kablo geçiyor. Bazen hafif bükülmeler bile zarar verebiliyor. Mümkün yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı