Paul Walker Gerçekten Öldü Mü ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bugun görüldüğüne dair söylentiler var.
Yardım gecesinden çıkarkenki arabanın plakasıyla kaza yapan arabanın plakası farklı birbirinden.
Bence Paul Walker öldü (her nekadar ölmüş olmasını düşünmek istemesemde) bu işte farklı bir oyun var.
Ortalıkta dolaşan fotoğrafların çoğu sahte eski fotoğraflar yanmış cesetler vb.
Gerçeği yakında öğreneceğiz diye umuyorum.

Bana da öldü gibi gelmiyor. Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Bu adamlar aktör, mezar başında ağlamak bunlar için basit gösteriler. 7. film için yapıldığını düşünüyorum ben de, sonucu zamanla görücez artık...

Arkadaşlar tamam uzatmayın. İlk başlar da şüphe vericiydi kabul. Ama olay ciddi anlam kazandı, otopsi sonuçları açıklandı. Çarpmada değil yanarak yanık travması ile öldüğü raporu açıklanmış. En çok üzüldüğüm de buydu.

Öldüğünü kabullenmeyen sevenlerinin olması güzel bir şey... Maalesef Paul Walker öldü. Konuyu uzatmanın anlamı yok. Konu kapatılabilir.

Şimdi o yola ben baktım fotoğraflarına e-5 ten daha geniş, büyük bir yol ve sessiz sakin. O videoyu çeken adamlar arabayla arabanın yandığını çekiyorlar. Çekerken farkederseniz onlardan başka bir arabada yok zaten.

2)Şimdi olaya gelelim olay gece oluyor ve sabah anca itfaiyeler geliyor.

3)Los Angeles gibi teknoloji harikası bir şehirde o yol boyunca hiç bir tane iş yeri kamerası bile mi olmaz ? Bölge şefide zaten detaya girmemiş. Bir tane bile kamera olmaz ? Bu olay Fast & Furious 6 daki güvenlik şirketi kamerası olayına çok benziyor. Güvenlik şirketi kameraları kapatıyordu ve hobbs bunu açtırtıyordu. Dediğim gibi bu denli genişlikte ve uzun yolda, virajsız yolda bir tane bile kamera olmaz ?

4) Diyorlarki araba virajı alamadı takla attı sonra ağaca girdi. 2. olarak arabayı başka bir araba sıkıştırmış olabilir. Şimdi gelelim bu 2 olaya. Sürülen araba Porche. Normal arabalar gibi metal den değil çelikten yapılan bir araba. Yere çok yakın ve viraj alma aşırı kolay. İstesende kontrolünü zor kaybedebileceğin bir araba. Başka bir arabanın sıkıştırması imkansız çünkü o büyük yolda sıkıştırsa yavaşlarsın ve diğer tarafa geçersin veya hız yaparsın sorun yok.

5) Ağaca girmiş araba. Ağacın kalınlığı bir CD nin çapı kadar. Yani çokta sağlan değil. Görüldüğü üzere ağaç toprak alanın içinde. O araba o hale ağaca çarpıp patlayarak geliyorsa o ağaçın kesinlikle ve kesinlikle yerinden çıkması lazım. Tofaş olsa bile kalın bir direğe girse direk yıkılır. Düşünün tamamen çelikten bir arabanın küçük bir ağaca çarpması ve ağaca birşey olmaması.

6) Neden cesedin arabadan çıkarılırken veya başka bir yerde fotoğrafı yok ? Hani onlarda kefen yok biliyorum ama hertürlü bir fotoğrafının çekilmesi lazım ve çeken kişinin zaten internette paylaşması lazımdı. Dolayısıyla böyle bir fotoğraf yok.

7) 1-2 hafta sonra arabanın çarpma videosu gelicek büyük ihtimal fakat bu büyük bir ihtimal yalandır şu an yayınlanması veya o an yayınlanması lazımdır.

Öldüğü iddia edilen kişi Hollywood yıldızı. Bunun nedenini öğrenmek için Amerika seferber olur fakat nedense ağaca çarptı deniliyor fakat video yok veya o an fotoğrafı.

9) Onuda geçin bu arabanın herhangi bir yoldan geçerkenki hiç bir mobese görüntüsü olmazmı. Hiç mi bir caddeye sokağa girmedi oraya ışınlandı mı ?

10) Paul Walker'ı geçtik. Yanında arabayı süren kişi ondan daha tecrübeli birisi ve yarış pilotu. Hatta Paul la yarış yapmış bir adam. Bu adamın bu arabanın kontrolünü kaybetmesi gerçekten düşünülmesi zor birşey. Düşününki porche kullanıyorsun ve genişliği 30 metreyi bulan bir alanda.

11) Los Angeles'ta oluyor bu olay. O patlama sesi geldiğinde oraya belki 100 lerce kişini yığılması lazımdı. Fakat nedense kimse yok, hiç bir kimse fotoğraf veya video almıyorlar. Ambulanslar itfaiyeden önce geliyor fakat saatler sonra arabanın patlamasından.

12) Arabanın 4/3'ü yok olmuş. Bu arabanın yanım kendiliğinden patlamasıyla olucak birşey değil. Bir araba çelikten olucak ve kendiliğinden patlıyacak. Tamamı neredeyse yok olucak ve ericek. İmkansız! Ancak bir bomba tarzı birşey bunu yapabilir.

13) Diyelim çarptın ağaca. O benzin deposunun akması veya akıtması imkansız. Zaten sürdüğün yolda 45 KM hız sınırı var. Sen orda 120 üstü basmaya cesaret edemessin ki yol biter zaten. 2 tane tecrübenin 2 kişi zaten böyle bir dikkatsizlik yapmazlar.

14)Dikkat ederseniz arabanın arka tarafı inflak oluyor ve ön tekerlekte çok çok az bir erime var. Arkada benzin deposu var tamamda bu araba 1 saatten fazla yandı ve hiç mi bu tekerlek ve ön kısım erimez. Yani arabanın kendisi patlıyorsa böyle olması lazım.

15) Daha çok iddia var fakat son olarak şuna geleyim. Show content Sen bu arabyı kullanıyorsun. Fren sistemi görüldüğü üzere devasa ve süper kısa mesafe duruşuna sahip. Bu arabada sayılmıyacak özellik var zaten bu modeller yeni satıldı. Hertürlü tedbir veya önlem vardır arabada. Hava yastığı falan. Ağaca çarpıyorsa araba anında motoru kapatır ve hava yastıklarını açar fakat bu arabanın patlaması ne ? Böyle bir arabanın. Size mantıklı geliyormu ? Bulun böyle bir araba girin bir ağaca 40 la ağaç uçar gider araba hasar alır ve hava yastıklarını açar
(ALINTIDIR)(paylaşmadan duramazdım)
Beyler o değil de; forumda psychopat bir olay yeri inceleme müdürü takılıyor!:D ---> Sercan Yeşil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı