Paul Walker Gerçekten Öldü Mü ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Normal şartlarda bu haziran ayında gösterimde olacağı belirlenmişti. Ama öldüğü için yönetmen filmin süresiz ertelendiğini, çekimlerin olacağını bahsetti. Şaka değil gerçek. Hayran kitlesi çok olduğu için bir çok insan kabullenmek istemiyor hala yaşıyor olabilme ihtimallerini düşünüyorlar. Hala umarım ölmemiştir diyor herkes ama maalesef öldü. Kabullenmek gerek.

Cenazeden bir görüntü.

Resimde ki kişi : Tyrese Gibson (Roman Pearce)

aQnsnG0.jpg

Tyrese where Paul Walker died, cried and left without saying a word.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle cenaze töreni mi olur abiciğim ya? Filmden tek başına bu zenci adam gelmiş ağlıyor orada. Bu adamın yakını bu kadar mı, diğer oyuncu arkadaşları nerede, neden ortada yoklar. 1 tweet atmayla bitti mi her şey. Çok özensiz ve dandik bir tören bu yani gerçeği pek yansıtmıyor. Laf olsun diye, göstermelik gelmiş bu adam tek başına ağlıyor öyle. Şu 7. filmde Hun cenaze töreninden yayınlanan görüntüler bile daha gerçekçi;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anlaşılan, Jason Statham baya bela olacak gibi bizim ekibe.

Böyle cenaze töreni mi olur abiciğim ya? Filmden tek başına bu zenci adam gelmiş ağlıyor orada. Bu adamın yakını bu kadar mı, diğer oyuncu arkadaşları nerede, neden ortada yoklar. 1 tweet atmayla bitti mi her şey. Çok özensiz ve dandik bir tören bu yani gerçeği pek yansıtmıyor. Laf olsun diye, göstermelik gelmiş bu adam tek başına ağlıyor öyle. Şu 7. filmde Hun cenaze töreninden yayınlanan görüntüler bile daha gerçekçi;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Anlaşılan, Jason Statham baya bela olacak gibi bizim ekibe.

Attığın video gözükmüyordu. Alıntı yapıp cevap yazarken gördüğüm direk linki koyuyorum: https://www.youtube.com/watch?v=ksfMO-91EKE

Bu arada o bir cenaze töreni değil kazanın olduğu olay yeri sevenleri eşya gibi şeyler koyuyordu kaldırıma kitap, oyuncak araba ve bir sürü şey... Olay yerine gitmiş üzüntüden ağlamaya başlamış. Saçma bir şey değil bence.

Ben zaten kaza yerinde yapılan olaya bir şey demedim hatta güzel bir şey ben orada olsam bende koyardım bir şeyler. Cenaze töreni denince, o saçma dedim böyle cenaze töreni mi olur yani o anlamada :)

Ölüm bir gerçek. Oyunculuğunu sevdiğim biri ve genç olduğu için ölümüne üzüldüm.

Sevdiğim bir oyuncuydu fakat çok fazla üzülmek gereksiz bence bende üzüldüm fakat bir yakınım değil üzülsem kaç gün sürecek?

Patlayan araç Porsche Carrera GT. Bu fotoğraftan daha iyi görülüyor. Cesette yanmış. Ortada olmaması normal. Elektrik direğine ardından ağaca çarpıyorlar. Patlama elektrik direğine çarptığı için olmuştur.

0,,17268550_303,00.jpg

Maalesef öldü. Üzülmemin sebeplerinden birisi iyi bir oyuncu ve genç yaşta trafik kazası geçirip ölmesi oldu. Umarım trafik kazasını geçirdiği anda ölmüştür, aksi taktirde yanarak ölmesi çok kötü olurdu. :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı