Paul Walker Vefat Etti....

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence o ceset yanındaki adamın , Paul'a çok benzemiyor. Birde bence o Porsche virajı kolay kolay alamayacak ve Kontrolü hemen kaybedebileceğiniz bir araba değil , benim teorim Paul ile Roger (roger'dı sanırım) arasında yoldayken bi kavga çıktı ve sonuçta yola bakmadıkları için çarptılar birde Roger Paul'u kıskandığından veya bir şey yüzünden intikam almak istediği için bilerek kaza yaptı.Benim teorilerim bunlar.
6 sene geçmiş be yuh üye olup geliyorsun ilk yorum yaptığın konu tarihi Aralık 2013. Adamın kemikleri çürüdü gitti.

Bence o ceset yanındaki adamın, Paul'a çok benzemiyor. Birde bence o Porsche virajı kolay kolay alamayacak ve kontrolü hemen kaybedebileceğiniz bir araba değil. Benim teorim Paul ile Roger (Roger'dı sanırım) arasında yoldayken bir kavga çıktı ve sonuçta yola bakmadıkları için çarptılar. Birde Roger, Paul'u kıskandığından veya bir şey yüzünden intikam almak istediği için bilerek kaza yaptı. Benim teorilerim bunlar.
Bunu neden hortlattınız? Ana sayfama düştü.

Haddini aşma. İstediğim zaman üye olup, istediğim zaman istediğim tarihteki bir konuya yorum yapabilirim.

Technopat Sosyal Kuralları;

20. Eski konulara gereksiz mesajlar atarak tekrar gün yüzüne çıkarmak ceza nedenidir.
Eğer konu çözüme ulaşmamış ise bu ceza nedeni olmuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı