Pavilion G6 1000ST laptop kaç yıl götürür?

Dosya Ekleri

• 0CAF307C-7DA8-416C-9FAC-9ECBB11C8EEC.png
    0CAF307C-7DA8-416C-9FAC-9ECBB11C8EEC.png
    227,4 KB · Görüntüleme: 62
Ömür açısından sorunuz gündelik kullanım ise; film, dizi ufak tefek office programları ise RAM takviyesi ve SSD sizi rahatlatır. Fakat oyun için aynı şeyi söyleyemem. Oyun için yatırım yapacaksanız bence yapmayın.

Elimde Pavilion G6 1000st eski bir laptop var. Buna SSD taksam RAM eklemesi yapsam sadece günlük işler için beni ne kadar idare eder?
Hocam sitesinde laptopun 4gb ddr 3 olduğunu ve zaten max belleğin de ddr3 4 gb ram olabileceğini söylüyor nasıl yükselteceksiniz merak ettim ?

Ömür açısından sorunuz gündelik kullanım ise; film, dizi ufak tefek office programları ise RAM takviyesi ve SSD sizi rahatlatır. Fakat oyun için aynı şeyi söyleyemem. Oyun için yatırım yapacaksanız bence yapmayın.
Oyun zaten oynatmaz da word excel gibi işleri yaptırsın yeter
Hocam sitesinde laptopun 4gb ddr 3 olduğunu ve zaten max belleğin de ddr3 4 gb ram olabileceğini söylüyor nasıl yükselteceksiniz merak ettim ?
Ssd eklerim o zaman sadece. Kaç yıl götürür?

Hocam film felan içinse götürür ya kötü bir marka da değil ssd ile gayet güzel bir hale gelir. Yani kalkıp 2 yıl götürür 3 .yılı görmez gibi bir saçma bir cümle kurulamaz. Ssd ekleyin gittiği yere kadar hocam samsung 2012 model laptopum halen yanda duruyor yani gerisini siz düşünün.

Geri
Yukarı