Pay Day 2 az polis modu var mı?

SeyitAli253

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
intel i7 12700h rtx 3050ti 1tb ssd
Başlıkta belirttigim gibi böyle bir mod mevcut mu? Spawn olmalarını engelleyebilir miyim? Sonsuz tane geliyor oyunu zorlaştırıyor.

7 adet zorluk derecesi mevcut. Mayhem+ oynuyorsanız tabii ki çok spawn olur. Daha düşük zorlukta oynayın, yüksek zorlukta istediğiniz buysa öyle bir mod hile harici mevcut değil.

Hile yapmayın.

Hile yapınca sarmıyor.

Oyunda zevkli olan hep duran cesetleri açıp o şekil hayatta kalmaya çalışmak zaten.

Drill arkada çalışırken mesela no mercy haritasında koridorlar ceset dolunca o kadar zevkli oluyor ki...

Gene indirip oynayasım geldi oyunu.

Sizin soruna çözüm olarak zorluk düşürün.

7 adet zorluk derecesi mevcut. Mayhem+ oynuyorsanız tabii ki çok spawn olur. Daha düşük zorlukta oynayın, yüksek zorlukta istediğiniz buysa öyle bir mod hile harici mevcut değil.

Hile yapmayın.

Yok normal mod da bile aynı durmadan spawn oluyorlar.

Hile yapınca sarmıyor.

Oyunda zevkli olan hep duran cesetleri açıp o şekil hayatta kalmaya çalışmak zaten.

Drill arkada çalışırken mesela no mercy haritasında koridorlar ceset dolunca o kadar zevkli oluyor ki...

Gene indirip oynayasım geldi oyunu.

Sizin soruna çözüm olarak zorluk düşürün.

Dedigim hile yapmak değil sadece abartılı eklemeleri kötü olmuş 1 öldürsem 5 tane daha geliyor.

Yok normal mod da bile aynı durmadan spawn oluyorlar.

Dedigim hile yapmak değil sadece abartılı eklemeleri kötü olmuş 1 öldürsem 5 tane daha geliyor.
İyi de oyunun mantığı bu zaten. Akın akın düşman gelecek, temizleyeceksin, bazen görevi tamamlamadan durmayacak vs. vs.

Keşke toplam kaç tane gelecegini söylese.

O mantıkta bir oyun değil ve söylese veya belli bir adeti olsa sıkıcı olurdu.
Çünkü bazı Build'ler ile ölümsüz olabiliyorsun. Mesela canın azalınca dodge oranını arttıran bir perk vardı oyun başı molotof ile canını %35 altına getiriyordun ve yediğin mermilere %90 dodge oranı oluyordu.
Bir de şey vardı yerden aldığın mermi direk envanterine ekleyen bir skill vardı. Onunla birçok şeyi kombolayıp aşağıdaki silah ile ışık hızında mermi değişerek efsane sonsuz mermili ve ölümsüz olabiliyordun.
Tabii ölümsüz olmuyorsun.
Silah bu, oynadığım dönemde oyunun en hızlı reload atıp en iyi statlarına sahip olan silahıydı.

1709054908119.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Build rehberini de attım aynısını kurabilirsin efsane birşey. Anarchist perkiydi şimdi hatırladım can falan çalıyorsun. Video sonunda perk ve skilleri göstermiş.

O mantıkta bir oyun değil ve söylese veya belli bir adeti olsa sıkıcı olurdu.
Çünkü bazı Build'ler ile ölümsüz olabiliyorsun. Mesela canın azalınca dodge oranını arttıran bir perk vardı oyun başı molotof ile canını %35 altına getiriyordun ve yediğin mermilere %90 dodge oranı oluyordu.
Bir de şey vardı yerden aldığın mermi direk envanterine ekleyen bir skill vardı. Onunla birçok şeyi kombolayıp aşağıdaki silah ile ışık hızında mermi değişerek efsane sonsuz mermili ve ölümsüz olabiliyordun.
Tabii ölümsüz olmuyorsun.
Silah bu, oynadığım dönemde oyunun en hızlı reload atıp en iyi statlarına sahip olan silahıydı.

Eki Görüntüle 2127679

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Build rehberini de attım aynısını kurabilirsin efsane bir şey. Anarchist perkiydi şimdi hatırladım can falan çalıyorsun. Video sonunda perk ve skilleri göstermiş.

Silahlar dolarla birlikte çok pahalılandı keşke Payday 2 GTA V gibi olsaydı daha akıcı öldürebilirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı