Pay2Win Olmayan Free2Play Oyun Önerisi

İstek açık ve belli. Yalnız MOBA ve MMORPG olmasın. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sistemi de yazayım :

- P6200 2.13 GHz İşlemci
- Intel HD Graphics (Pentium) 756 MB Ekran kartı
- 2 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Heroes and generals ve war thunder. Heroes and generals fps, war thunder ise uçak ve tank kullanabildiğin bir oyun.

Sevdiğin türü belirtirsen insanların tavsiye vermesi daha kolay olur.

MMOFPS daha çok oynarım ancak MMORPG ve MOBA dışında gelen önerilere de bi bakarım.

Heroes and generals ve war thunder. Heroes and generals fps, war thunder ise uçak ve tank kullanabildiğin bir oyun.

War Thunder' da yorumlarda adaletsizlik olduğunu gördüm, Heroes and Generals' de sistem gereksinimleri karşılayabilir miyim ? Bilmiyorum :) 3 GB RAM istiyor en basitinden, benim sistemde ise 2 GB RAM var.

MMOFPS daha çok oynarım ancak MMORPG ve MOBA dışında gelen önerilere de bi bakarım.

War Thunder' da yorumlarda adaletsizlik olduğunu gördüm, Heroes and Generals' de sistem gereksinimleri karşılayabilir miyim ? Bilmiyorum :) 3 GB RAM istiyor en basitinden, benim sistemde ise 2 GB RAM var.
Oyunda sanırım optimizasyon sorunu gibi bir şey var. Benim 8gb gtx960 fx-8350 de kasıyor oyun. Açmayabilir ama war thunder da adaletsizlik yok öyle oynayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı