Paybyme kartımdaki parayı nasıl aktarma yapabilirim?

• Konuyu başlatan Anıl Sezer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 710
A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
Arkadaşlar paybyme kartımın içerisinde 50 TL var. Tchibo'dan alışveriş yapacaktım ama olmadı onay vermedi. A-101'de de onay vermedi. Müşteri hizmetlerine sordum ama kesin bir cevap vermedi. Tek cümleyle sıyrıldı aradan. Zaten ömrümde gördüğüm en özürlü müşteri hizmetleri. Kartlar 3-4 ayda gidiyor. Bana 7 ay sonra geldi. Giresun'a taşınınca... 4. siparişimde...

Neyse arkadaşlar şimdi bu parayı nasıl kullanırım? Veya nasıl başka bir karta aktarırım? Yoksa 50 TL kalacak öyle. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesela Ininal'a aktarabilirsin. Ininal' in sitesine girip Online Bakiye Yükleme Kısmından yükleyebilirsin. Pay Byme kartı hiç tavsiye etmiyorum ben. Hiçbir yerde geçmiyor.

Bakım altındaymış orası.

15 dakika önce ATM kartımı yuttu. O ATM'nin yapımında ve yayımında emeği geçen tüm çalışanlara buradan selam olsun. Yok böyle bir şans ya.

Geçmiş olsun, İninal'ın tek problemi aylık 1 TL gibi bir ücret çekmesi. Bir arkadaşımın mı ne başına gelmişti oyun alacaktı, 1 TL çektiği için alamamıştı.

Teşekkürler. Kartı kaptırdık ama bir arkadaş sağ olsun halledecek. Oyun alıp satan bir arkadaşım. İçerisinde ki bakiyeyle oyun alıp satacak. Hem onun işi görülecek hemde ben geç olsa da paramı alacağım. Şükür bunu da bu şekilde çözeceğiz inşallah.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı