Paycel mi ininal mi?

alicoba09

Hectopat
Merhaba, ben Ali Turkcell hattım var ve Paycell kulanmak istiyorum ama bir de arada ininal var. Ama şunu da belirtiyim sanal bir Paycell kartım var sizce paycele devam edeyim mi yoksa ininal mı alayım?

Merhaba, ben Ali Turkcell hattım var ve Paycell kulanmak istiyorum ama bir de arada ininal var. Ama şunu da belirtiyim sanal bir Paycell kartım var sizce paycele devam edeyim mi yoksa ininal mı alayım?

Ininal'den Papara'ya geçtim öyle bir rahatki hapishaneden çıkmış gibi oluyorsun önerim Papara alman. ininal en son alacağın kart olsun.

Geçen Among Us alacaktım kartımda 5.50 TL para vardı Among Us 10.50 TL olduğundan ATM'ye para yatırmaya gittim. Yanımda 5 TL vardı 1.10 kesiyor karta 3.90 kalıyor. Bende tekrar eve gittim Ininal'ın sitesine baktım Akbank'da kartsız işlemlerde ücretsizmiş. Ben de tekrar ATM'ye gittim sonra kartsız işlemlerden ininal menüsünü bir türlü bulamadım sonra tekrar eve gittim. Bu sefer Akbank'dan Ininal'a nasıl para yatırılır diye arama yaptım. Sonra tekrar ATM'ye gittim sonra aynı adımları uyguladım en sonunda ATM 'gün sonu işlem yapılamaz' dedi. Bu olayın yaşandığı saat 10:40-11:20 civarı sonra ertesi gün sabah tekrar gitim aynı adımları tekrar uyguladığımda ödenecek faturalar gibi farklı bir ekran çıktı sonra bir daha ininal kullanmayacağıma yemin ettim. Kamu spotu 'ininal kullanmayın kullandırmayın'

Yeni konular

Geri
Yukarı