Paycell inaktif kart aidatı ödenmesi zorunlu mu?

Üye123452

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bundan yaklaşık 4-5 yıl önce Paycell kart sanal kart olusturana Zula altini veriyordu bende çocuktum açmıştım. Hiç hayatımda kullanmadım kaç yıldır bir şey satın almadım. Yani hesabımın olduğunu bile unutmuşum. Bugün inaktif kart aidatı 2,90TL oluyor diye mesaj geldi. Şimdi benim sanal kartımda para bile yok girmiyorum kaç yıldır ben o parayı alacaklar mı nasıl alacaklar? Ödemesem ne olur?

Kankam eğer yakın zamanda kullandiysan içinde de para varsa 2.90 cekiyor ama uzun süredir kullanmiyorsan hiçbir şey almıyor bana da geldi Instagram'da posttaki yorumlarına bak anlarsin.
icinde para yok hiç yüklemedim de harcama da yapmadim kesmez dimi o zaman yani ilerde birikip boyle yüklü miktar ödemek zorunda kalmiyim

İcinde para yok hiç yüklemedim de harcama da yapmadim kesmez değil mi o zaman yani ileride birikip boyle yüklü miktar ödemek zorunda kal miyim?

Hayır tabii ki kankam söyle düşün ininalda nasıl aylık ücret alıyor içinde olunca bunda da o mantık ben hesabımı dondurmustum ama mesaj bana da geldi bir şey olmaz.

Hayır tabii ki kankam söyle düşün ininalda nasıl aylık ücret alıyor içinde olunca bunda da o mantık ben hesabımı dondurmustum ama mesaj bana da geldi bir şey olmaz.

Kanka bana da geldi ben 2 3 ayda bie kullanıyorum bakiye eksi ye düşmez değil mi ininal mantığı yüklersem 2.90TL çeker yüklemessem çekmez bir de inaktif kart demiş kartını uzun zaman kullanmayanlardan mı cekecek?

Kanka bana da geldi ben 2 3 ayda bie kullanıyorum bakiye eksi ye düşmez değil mi ininal mantığı yüklersem 2.90TL çeker yüklemessem çekmez bir de inaktif kart demiş kartını uzun zaman kullanmayanlardan mı cekecek?

Kankam on ödemeli kart olduğu için eksiye düşme mantığı yok ininal gibi kullanırsan kullanım bedeli alıyor gibi düşün bir sıkıntı oluşmaz içini rahat tut.

Kankam eğer yakın zamanda kullandiysan içinde de para varsa 2.90 cekiyor ama uzun süredir kullanmiyorsan hiçbir şey almıyor bana da geldi Instagram'da posttaki yorumlarına bak anlarsin.

Kanka şimdi ben bu kartı yeni açtım ne kullandım. Ne için de para var telefon faturasına yansıma. İcraa gelmesi gibi şeyler olur mu? Ödemek zorunlu mu?

Geri
Yukarı